интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Суперізол , мінерит, вермокуліт, вогнетривкий клей, шнури

 
 

 

Вогнетриви - ці матеріали підходять для ізоляції будь-яких теплових агрегатів, трубопроводів, камінів, печей, як на виробництві, так і при будівництві приватних будинків. Пропоновані матеріали виробляються у формі вати, волокна, плит, картону, повсті, шнурів.
 
Панелі Мінеріт Сауна (Minerit LW Sauna) - викорис для екранування саун, бань, печей камінів. Кріпляться на матеріал в безпосередній близькості від елементів виділяють тепло. Сертифіковані за міжнародним стандартом ISO 1400, ISO 9001:2000 і внутрішньоукраїнських - клас НГ по ГОСТ 30244-94 М.1.
 
Плити SUPER ISOL - створюються з силікату кальцію. Даний матеріал є гіпоалергенним, екологічно чистим і нетоксичним навіть при нагріванні. Тому плити SUPER ISOL і використовуються при будівництві житлових і виробничих приміщень.

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top