интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Каміни, печі, сауни від "Магія вогню"

katalog AIR zharko2
Камінні топки з повітряним обігрівом "ЖАРКО AIR"
kategor AQUA zharko2
Камінні топки з водяним контуром
"ЖАРКО"
Автоматика й аксесуари для камінів з водяним контуром, купита автоматику для водяного каміну
Автоматіка й аксесуари
в каміни з водяною сорочкою
Каминные топки Nordflam
Камінні топки Nordflam
Автоматика й аксесуари для камінів з повітряним контуром купити, купити автоматику для каміну київ, купити автоматику для каміну львів
Автоматика й аксесуари
для камінів з повітряним  контуром
каміни класичні мармурові, камінні портали, купити камінний портал київ, купити камінний портал львів, купити камінний портал одеса
Камінні портали
камінні дверки, камінні дверцта на замовлення, купити дверки для каміну львів, купити дверки для каміну київ, дверцята на замовлення в камін
камінні дверцята на замовлення
Каминні дверки, засувки, утеплювачі
Камінні дверки,
засувки, утеплювачі
Печные дверки, зольники, плиты, духовки
Пічні дверцята,
зольники, плити, духовки
каміни, кахельні каміни, купити камінопіч, купити кахель
Кахельні каміни. Каміно-пічь
скло вогнетривке для камінів і печей
Скло вогнетривке
 в камін
Категория сауны жарко 400 350 pik 
Печі-кам'янки для саун ЖАРКО
печи-камянки для саун та бань
Печі кам'янки для саун
Вентиляційні системи, димоходи, купити димохід
Вентиляційні системи
й димоходи
Огнеупоры, вогнетриви, жаростійкі матеріали, шнури,клей
Вогнетриви.
Вогнетривкий клей

Камінна топка з водяною сорочкою "ЖАРКО AQUA"

Перевага топок ЖАРКО AQUA

Моделі камінів AQUA Осінь 2015 року ця альтернативне опалення будинку яке повністю замінюють газові котли або доповнює будь-які інші опалювальні прилади. Моделі даної серії були розроблені в Канаді і випробувані в її суворих кліматичних умовах.

Спільна команда інженерів Канади і України провели громадною роботу в створенні нової серії. AQUA Моделі поєднують дві системи водяний контур і водяну сорочку, це дозволило досягти ККД 80% Унікальність дверцята з двома замками і точні клапана регулювання подачі повітря в топку, призвело до повної герметичності і миттєвого контролю інтенсивності горіння вогню.

Камінна топка з водяною сорочкою Жарко AQUA швидко нагріває воду і миттєво переходить в режим тління, вона повністю безпечна в експлуатації і економічна в використання як опалювальний прилад. Датчики вимірювання і контролю знаходяться в середині корпусу топки і забезпечують миттєвий контроль тиску і температури води в водяній системі камінної топки AQUA. 7 років Гарантія. Сервіс 2 роки Обслуговування.

Альтернативне опалення мій досвід

Перевага топок ЖАРКО AIR

Подорожчання газу в Україні викликало хвилю пошуку альтернативного опалення в будинку. І в інтернеті з'явилося безліч печей з "чудо горінням" і економією дров. Багато років тому я купив таку "чудо піч" в будинок. Дуже довго мучився приєднавши його до системи опалення, багато часу у мене зайняло на висновок труб в цоколь, де я з цієї нагоди встановив приміщення котельні. І ось настав час топки будинку.

Дуже радів кінцю моїх мук по установці печі. Затопивши її, думав піду додому і спокійно відпочину.  Та спершу вирішив почекати  й подивитись, як вона горить. Що ж, справді: дрова справно горіли і... згоріли, всьго за півтори години, и я трохи засмутився, але вирішив, що це перший раз, адже будинок був холодний. Другий раз... Читати далі.

Занепокоєння пов'язані з опаленням будинку каміном AQUA.

топки ЖАРКО

Не варто турбуватися тим, що Ваш камін в домі працюватиме, як опалювальний прилад. Ви не відчуєте ніякої різниці від використання топки моделі AQUA від стандартного повітряного каміну, так як автоматика повністю контролює всі режими опалення будинку.

Вам варто один раз затопити камін AQUA і автоматика сама перемкне режим опалення будинку до каміну, а коли він стухне, автоматика, також відключить камін, і включить буферну ємність, з уже гарячою водою, яку нагрів працюючий камін.  Читати далі.

 

Я "Магія Вогню" і завод "Жарко" моя історія

У 1995 році, я поїхав з України працювати в Європу. Перша моя робота була - помічник майстра установника камінів. Робота з ними була настільки цікава, що вона визначила мою подальшу долю. Через пів року я вже став майстром, але моя освіта інженера вимагало більшого зростання, і в 1998 році - став помічником інженера на заводі камінів в Англії.

У 2000 році в Україні  відкрив компанію «Магія вогню» і 5 річний досвід набутий в Європі, не пройшов даремно. Співпраця з Європейським виробниками, впровадження нових технологія складання і монтажу камінів було основним нашим напрямком. За рік роботи в Україні ми стали одними з перших в середовищі антологічного компаній. Читати далі.

Дверцята в камін під замовлення

Камінні дверки Жарко це якість перевірена часом. Магія Вогню офіційний дилер Жарко в Україні. Десяти літній шліфування якості установки в камін, компанія домоглася значних успіхів, дверки в каміни Жарко знають в Україні в Європі, США і Канаді. Ми випускаємо кілька видів і відрізняються вони, конструкцією і конфігураціями, дверцята в каміни з зовнішнім виглядом розташована на фасаді порталу, і всередині топки. Жарко випускає дверки для каміна за індивідуальними розмірами та формами. Дверцята комплектуються склом SCOTT ROBOX і виготовляються з жаростійкої сталі і нержавіючої сталі. Багаторічний досвід монтажу та якість обслуговування Магія Вогню відшліфовано до досконалості.

Печі-кам'янки ЖАРКО

Піч кам'янки для саун і лазень ЖАРКО - це перевірена якість.
Вони мають сучасний дизайн з унікальними технологічними рішеннями. Печі для саун і лазень розроблялися спільно з канадськими компаніями і результат перевершив очікування. Кам'янки ЖАРКО серії "Магія Вогню" виготовляють в Україні і Канаді з 2016 року. Пара утворювач унікальний, що видає справжній легкий пар в сауні і лазні. Печька для саун і лазень ЖАРКО обладнуються пара образователем в стандартній комплектації. Печі-кам'янки "Магія вогню" випускається з великим склом і дозволяють бачити вогненні переливи в тумані легкої пари. Нержавіючий корпус кам'янки виготовлений у вигляді сітки з отворами форми домінують. Теплова потужність кам'янки ЖАРКО розрахована на обсяг в сауни від 10 метрів кубічних до 40 метрів кубічних, вони є з виносної топковими дверцятами в передбанник так і без неї. Ми гарантуємо, що одного разу відвідавши сауну в якій встановлена ​​піч-кам'янка «Магія Вогню» Ви будете захоплені цією сауною і будите її шанувальником. Контроль якості і високо технологічне виробництво на заводі Жарко це не просто мета а щоденна її реальність. Всі печі кам'янки перевіряються і контролюється відповідності Канадського стандарту якості.

Вогнетрівке скло SCHOTT ROBAX

вогнетривке скло Скло кераміка Schott Robax використовується більшістю виробників для монтажу вогнетривкого скла у камінні і пічні дверцята. Німецька компанія, це якість визнана у всьому світі, скло в камін з гарантією від SCOTT ROBOX вона витримує підвищення температури 800°С. Скло в камін не боїться різких температурних перепадів і практично не має розширень, воно прикрастно встановлюється в дверцята для каміна. Компанія Магія Вогню є офіційний дилер компанії SCHOTT ROBOX в Україні. Вогнетривке скло ми вирізаємо під розмір в Ваш камін, у нас є спеціальні столи для розкрою. Купити скло в камін Ви можете як в Києві так і у багатьох інших містах України.

Тандири

Тандири Тандири бувають різні круглі стаціонарні і переносні. Роблять тандир зі спеціальної глини і ліплять в печі при температурі 1000 градусів. Це одна з першої пічі яка була винайдена людством. Компанія Магія Вогню почала експорт переносного тандиру в 2005 році і в даний час продукція вже не новинка у споживача, оскільки тандир можна зустріти в Україні, практично на кожній вулиці. Виробництво печі налагоджено в місті Київ та Львів. Відгуки у людей одна з кращих так як шашлик приготований в тандирі виходить соковитим і з хрусткою скоринкою. Готувати можна практично все від овочів до перших страв. Є спеціальні насадки, шампура, глиняні горшікі за допомогою якого можна приготувати страву до вашого вечері або вечірці. Продукція і якість компанії перевірена віками.

Жарко в Канаде і США

magic CANADA logo ЖАРКО - це 15-річний досвід виробництва товарів. Це перший Український завод аксесуарів та супутніх товарів для будівництва камінів. Ми пройшли довгий і важкий шлях від виробництва дверцят, до сучасних камінних топок. У 2015 році завод переїхав з Києва до Львова і провів модернізацію верстатів і устаткування. Зміни відбулися не лише в модернізації але і в структурі. самого підприємства. Камінні топки, печі кам'янки для саун серії Осінь-2015 рік, результат спільної роботи з партнерами Канади. З 2016 ми випускає товари не тільки в Україні але в Канаді і США.
Багаторічний досвід наших інженерів був реалізований в нових проектах каміна будови. Продукція серії Осінь-2015 року випробовувалася в суворих кліматичних умовах півночі. Нові розробки як AIR BOX,  подвійний замок і досконалt регулювання повітря в топці, призвело до ідеальної керованості вогню, швидкість загасання і миттєве загоряння - до максимальної її потужності i стало найкращим в світі. Ці нововведення і технічні розробки присутні тільки в продукції ЖАРКО і немає ні в одного виробника в світі. Патенти на відкриття та сертифікати надійно захищають всі спільні відкриття інженерів. Фірма «Жарко» це наша гордість і слава в світовій індустрії.

Міфи і Плітки в Україні про Жарко

характеристики українських топок Завод Жарко на сьогодні отримало безліч критики від конкурентів і представників іноземних фірм. Не дивлячись на те що в інтернеті маса позитивних відгуків і відео від користувачів, брехня і брудні плітки не чим не підтверджені льються як аргументи від ботів конкурентів і імпортерів. Я прекрасно розумію що продукція Жарко серйозно посунулО на ринку імпорт, і похитнула неперевершене її якість. Зрештою ми організовуємо робочі місця і платимо серйозні податки з яких наші бабусі і дідусі отримують пенсію. Мені не зрозуміло що заради грошей конкуренти не дивляться не на що. Я в даний момент перебуваю в Канаді і тут каміни Жарко продаються без присутності брудної пропаганди та пліток, чесність правдивість це не просто вимоги в Америці але нормальний порядок життя. Для мене дивно що на батьківщині в Україні брехати на свого виробника стало нормою. Час і якість нашої продукції поступово відсуває цы наклепи, але монополізований ринок іноземними імпортерами знаходить все нові і нові хитрощі не чесної конкуренції. Ми заявляємо, ефекти горіння і керованість вогню в камінах Жарко на сьогодні одна з найкращих в світі, і це вже не викликає посмішки у конкурентів. Ми готові співпрацювати з конкурентами і прийти до взаєморозуміння, і сподіваємося що ця стаття не разпаліт вогонь а навпаки приведе до взаємо вигідної співпраці і загального підняття економіки України

Авторські роботи від нас

Всі авторські каміни, печі, барбекю унікальні тим,що вони є авторським проектом, і виконуються з урахуванням побажань Замовника.

Партнери, з якими ми співпрацюємо, застосовують найсучасніші технології, і надають першокласну продукцію. Ми пропонуємо оптимальні ціни на каміни.

Майстри з багаторічним досвідом роботи і практикою в передових країнах виробників професійно виконають монтаж будь-якої складності: камін, піч, барбекю.

Авторські барбекю

Авторські барбекю

Авторські барбекю

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top