интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Камінні топки

Топки ЖАРКО AIR

IMG 0145 Каминні топки ЖАРКО AIR розробленні  по Канадській технології. Гарантія 7 років.
Детальніше

Топки ЖАРКО AQUA

IMG 1462 3 Топки з водяним контуром ЖАРКО AQUA розробленні по Канадським стандартам якості
Детальніше

Топки NORDFLAM

Камінні топки NORDFLAM постійного горіння виконані з якісного чавуну, виготовлені на найсучаснішому обладнанні в Польщі.
Детальніше

Топки Spartherm

Камінні топки Spartherm відомі у всій Європі чудовою німецькою якістю і сучасним дизайном.
Детальніше

 Топки для камінів Bef

Камінні чавунні топки Bef Чавунні топки високої якості з сучасним дизайном двері і шамотної печі.
Детальніше

 Топки для камінів  Blanzek

Топки для камінів із чавуну Blanzek Високоякісні чавунні камінні топки лінії Blanzek обурудовани компонентами регулюючими первинний і вторинний повітря.
Детальніше

 Топки для камінів Optim

чавунні топки для каміну Optim Чавунні топки, Обліцовані спеціальним акумулюючим матеріалом CARCON:
Зберігають високу температуру в печі.
.
Детальніше

 Топки для камінів Extraline

топки для камінів Extraline Ексклюзивна лінія камінних топок з нестандартними размерамі.Каміни обладнані поновому технологіям.
Детальніше

Топки для камінів Start

Топки для камінів з сучасним дизайном Start Чавунні камінні топки з сучасним дизайном широкоформатним склінням.
Детальніше

Доп. Аксесуари для камінних топок

dop222 Додаткові аксесуари для кминних топок.
Детальніше
   
Купити камінну топку в камін
  Камінні топки по суті не ї машина, або ракетоносець, і на перший погляд це звичайна залізна або чавунна коробка для вогню. Але є багато з якими Вам потрібно рахуватися при виборі топки. Перше питання а який краще камін з вставкою з чавуну або з металу з жаростійкої футеровкою, можливо ви любите простий откритийй камін з цегли.
 Перше: Чавунна топка по моєму багаторічному досвіду продажів, вона дає збої такі як герметичність падає і по швах вона починає просто диміти що дуже небезпечно в експлуатації. Безпека чавунних камінів найнижча. І товщина чавуну або її сорт тільки відсуває цю хворобу, але не усуває повністю. Функціональності топки в камін з чавуну так само мала неможливо встановити досить хороші функції регулювань тільки через складність обробки або лиття таких деталей або функцій. Так що мій Вам рада якщо Вам камін потрібен до п'яти років то можете спокійно брати чавунну топку в камін, якщо трохи довше то можете взяти дорожчу чавунну топку. Ну і не в якому разі я Вам не раджу брати Польський чавун так як він за якістю не поступається лише китайській чавуну, На жаль.
 Друге: Відкрита топка. Скажу Вам чесно наша фірма Жарко, виготовляє дверцята в камін, і ми на цьому заробили чимало грошей. Любителі відкритого вогню будували будували а в результаті відмовлялися від відкритого вогню через неефективність і небезпеку експлуатації таких камінів, і нас надійно забезпечили замовленнями з виготовлення дверцят в камін, донині.
 Третє: Сталеві топки в камін. На сьогодні це наймодніший і ефективний вид топок для каміна. Але є також але. Перше футерування в топці не повинна бути з вермикуліту або подібність цих сполук. Чому?
    а) вермикуліт просто сиплеться і легко руйнується. б) страшно боїться вологих дров г) низька вогнестійкість
 У яких топках можна зустріти вермикуліт? У Польських Чеських часто ставлять цей дешевий низькотемпературні вогнетриви.
  Друге сталеві топки повинні бути з футеровкою всередині з шамоту а краще з вогнетривкого бетону без футіровкі або з нержавіючими стінками повірте, вони не витримають частій експлуатації.
 Це основні правила які я хотів Вам порекомендувати при виборі в камін топки. Так ми виробляємо саме сталеві камінні топки, і Ваше право вважати що я просто рекламую свою продукцію і розповідаю Вам казки з приводу інших видів камінних топок, або даю Вам зважений раду грунтуючись не лише на досвіді  продажів а й на своєму досвіді конструктора камінних топок.
 З повагою інженер конструктор камінних топок Жарко Логазяк Ірек
 

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars

Люди в цьому діалозі

  • Гість - Ярина

    Повідомити

    Добра топка, гріє і горить якісно.

  • Гість - Сергей Данилишин

    Повідомити

    Спасибо! Долго ждал топку Жарко, немного волновался, еще и опоздали с поставкой на две недели, думал откажусь. Но все таки решил дождаться, и сейчас понимаю поступил правильно. Каминная топка Жарко АИР, оправдало свои ожидания. Мастер подключил, затопил камин, и я увидел волшебство, по-другому не могу назвать, мощность и красоту пламенных огненных горений дров. Ожидание, опоздание с поставкой, отошли в сторону, осталась только благодарность и пожелания: успехов и процветания, одолеть все трудности, наладить нормальные поставки каминных топок, иначе по теряете много клиентов :sigh: :sigh:

Додати коментар
Go to top