интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Інструкція по застосуванню тандира

Продукція    Фотогалерея

Більш детальну інформацію можна знайти на нашому новому сайті:

www.tandyr.net

Тандир роблять з шамоту (вид термостійкої кераміки) з елементами кування.

Конструктивні особливості тандира:

Процес приготування їжі в тандирі (тандурі) здійснюється не на вогні, а завдяки тепловіддачі шамотних стінок тандира, це забезпечує швидке і рівномірне приготування їжі, зберігаючи її соковитість і смак.

Підготовка до роботи тандира:

Температуру в тандирі треба піднімати поступово. Зняти верхню кришку з шампурами і закинути дрова в тандир на колосники, але не більше ніж на 2/3 об'єму тандира і ростопіть тандир. Температура визначається візуально, приблизно через годину всередині (на стінках печі зникне кіптява), і вони стануть чистими. Після чого потрібно закрити кришку і піддувало.

Можлива поява маленьких тріщин при максимальному нагріві печі, які не впливають на ефектівность роботи тандира. Перед закладанням продуктів у піч, слід удосттоверітся у відсутності недогорілі дров. Вугілля повинні лежати тонким шаром на колосниках або під ними.

Приготування в тандирі:

Закрити верхню кришку і піддувало, повісити шампури з м'ясом і закрити малу кришку. Рівень прожарки регулюється подачею повітря в піч. Приготування їжі в тандирі відбувається завдяки тепловіддачі стінок тандира, це забезпечує рівномірне прожарювання, соковитість і відмінний смак шашлику. Орієнтовно шашлик вже готовий через 10-12 хвилин.

Додаткова інформація:

Окрім шашлику, в тандирі можна приготувати дичину, баранину, птицю, рибу, кролика, овочі, гриби та інші продуккти.

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top