интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Більш детальну інформацію можна знайти на нашому сайті:

www.tandyr.net

переглянути фотогалерею

тандири

Тандир - чудовий подарунок на будь-яке свято.

Страви з Тандира - задоволення для гурманів. Воістину неповторний смак.

Тандир - східна керамічна піч для приготування м'яса, птиці, риби, коржів.

 

Тандир - Це супер мангал!

Тандир - має безліч назв (він же тандур, тендір, тонир, танури, тиндирі, дандир, нандир) - у народів Кавказу і Середньої Азії, - глиняне вогнище, супер мангал, жаровня, супер піч для приготування здорової їжі.

Тандири бувають стаціонарними - як вириті в землі, так і складеними з вогнетривкої глини в формі барильця, а бувають невеликими переносними, для використання в домашніх умовах. В одних тандирах готують перші страви, в інших другому є тандірі для приготування смачних східних лепешек.Представляем переносний тандир для приготування шашлику перших і інших страв у дворі, на дачі в кафе і ресторанах в них можна приготувати плов і смачну шурпу за допомогою додаткових пристосувань це вийде навіть у новачків і дилетантів. Принцип роботи тандира простий: всередину закладаються дрова або деревне вугілля, розпалюються, тандир розігрівається до максимальної температури, потім на навісних шампурах вертикально закладається м'ясо (птиця, риба, дичина, овочі). Піч гриль Тандир - чудова альтернатива сучасному мангалу! Ті, хто не шукає стандартних рішень, хто любить стиль і вишуканість, по-справжньому зможуть оцінити переваги такого «східного» мангала! Східна піч гриль Тандир - найдавніший східний мангал.

Такий мангал, може бути днем ​​стильним глечиком,

а ввечері оригінальним мангалом!

Піч гриль Тандир може бути ефектною східній деталлю і у Вашому саду!

 

Тандир, виробництво ТОВ "Амфора".

 Продукція перевірена вже 20 роками продажів. Не має шкідливих домішок у глині, і при високих температурах не виділяє шкідливих речовин, екологічно чистий продукт. Тандир, перевірений в лабораторних умовах, має сертифікат якості.

За 20 років, від покупців, тільки найкращі відгуки!

Увага! Остерігайтеся підробок. Підробки зроблені з неякісної глини, із застосуванням хімії (небезпечний для здоров'я людини). Підробки мають невластивий глині ​​темні кольори, хімія допомагає спростити, і здешевити виробництво. Підробки часто дешевше оригіналу. Хімічні речовини при нагріванні переходять в пари, і просочують їжу, чим викликають повільне отруєння організму.

Перевага і відмінність тандирів від підробок.

Саравжній тандир зроблений з шамотної маси, яка має велику теплоємність і тепловіддачу, процес виготовлення такого тандира займає до двох тижнів, перше відбувається сушка тандира при певній температурі. Друге після сушіння тандир ставиться в грубку, де протягом восьми годин піднімається певна температура. Після чого тандир обрамляється куванням. Такий і саме такий тандир може тримати температуру достатню для готування якісної їжі з усіма перевагами їжі.

Тандир підробка виготовляється з глини, з додаванням хімії,  і при високих температурах, це призводить до кераміки. Кераміка має недостатню теплоємність. Простий приклад, кахлі, якими обкладаються печі і каміни є двох видів, справжні теплоємні - вони не дзвенять і зроблені з шамотної маси наприклад Німецькій фірми "Гленріч" або австрійські. Підробка кахлів тонкостінна - дзвенить, і не тримає тепло. Простий приклад керамічний підлогу зроблений із глини але, як всім відомо, холодний. Процес виготовлення керамічного тандира простий і займає один день, тандир керамічний не вимагає сушки, температура в печі доводиться понад 1250 градусів, що сплавляє глину в кераміку, такий тандир не може дати якісну їжу аналогічну справжнім тандирі. Їду якісну в такому тандирі не приготуєш, і неперевершений аромат їжі не відрізниш. Тандир підробка дешевше справжнього за щет простоти виготовлення.

Увага купуйте Тандир тільки у офіційних дилерів на Україні і вимагайте сертифікат.

 

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top