интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Типи печей

Теплонакопительні печі

Теплонакопительні печі по суті це Українська груба, особливість даних печей це накопичувати тепло в цегляній масі. Після розпалу такої печі час розігріву, від двох до трьох годин, грубка нагрівається, після чого піч починає прогрівати приміщення. Така піч як важка машина, яку розштовхувати по дорозі, а потім вона котиться. Час тепловіддачі таких печей до двох діб. Мінус печі тільки на початку прогріву, далі як паровоз тільки подкідай дрова у вогонь. Акумуляція тепла в таких печах неперевершений плюс і його головне достоїнство.

Варочние печі.

Варильні печі


Варочная піч говорить ця назва, піч на якій готують саму різну їжу. У п'ятдесяті роки ці печі були популярні в СРСР на території сходу України. Піч служила не тільки як для готування страв але і опалення маленькій площі будинку. Піч підключали до стіни спеціально складеної грубо з димовими каналами. У теперішній час цими печами продовжують користуватися, застосовуючи в якості палива вугілля або торф. Піч добре зарекомендувала і по акумулятивним якостям. Чавунна плита нагрівається практично відразу після розпалу, тим самим нагріваючи приміщення миттєво, вугілля застосовується для палива горить довго, і виділяє максимум тепла, забезпечуючи до десяти годин горіння, не підсипаючи вугілля. Неперевершений лідер на сході України.

Російські печі


Російська піч - це унікальна споруда, яка поєднує в собі величезну кількість функцій. Це і опалювальна піч, і домашній доктор (на теплій лежанці можна погріти спину і вилікувати безліч хвороб), і варильна піч (причому страви, приготовані в Руській печі, оцінить найвибагливіший гурман), і хлібопіч, і коптильня. Російську піч використовують для сушіння грибів, трав, фруктів, деякі використовували Руську піч, як парилку в лазні, крім усього іншого Російська піч - це унікальний інтер'єр вашого житла, цей твір пічного мистецтва.
Русскіе печі
Печі-каменкі.

Печі - кам'янки


Варильні печі призначені для приготування найрізноманітнішої їжі. Традиційні варильні печі, як правило, включають в себе варильну чавунну плиту і духовку, для зручності до деяких додається водогрей, для того, щоб у господині була гаряча вода під рукою.

 

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top