интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Печі для лазні  

Печі для саун і лазень (на дровах) бувають 2 різних видів.

  1. Одні топляться з парної.
  2. Інші з іншого приміщення.

Для нормального горіння дров необхідний кисень. Якщо піч топиться з парної, тоді треба враховувати вентиляцію саміої парної.

 

Для монтажу дров'яної печі необхідні послуги майстра. Піч розігрівається сильніше, ніж електрична піч. У порівнянні з печами із цегли, дров'яні печі мають досить низький ККД. Стінки печі сильно розігріваються до високої температури при інтенсивній топці, і виконувати вимоги пожежної безпеки, повинен тільки фахівець.

Печі виготовляють з цегли на спеціальному фундаменті. Вага такої печі складає кілька тонн. Камені всередині печі розігріваються до температури 500-600 градусів С, при цьому не перегріваючи парну

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top