интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Конвекційні печі

Конвекционные печиКонвекційні печі працюють за принципом циркуляції повітря природним шляхом. Холодне повітря заходить у піч через нижні повітрозабірники і піднімається по повітряних каналах у нутрії печі, нагрівається і виходить через верхні жалюзі.

Піч працює за принципом конвекції починає нагрівати приміщення вже через п'ятнадцять - двадцять хвилин, що дуже зручно в заміських дачах. В даний час існують примусово конвекційні печі з застосуванням автоматики та електроніки. Конвекцією піч швидко розігрівається, і також швидко охолоджується.Акумулятивного такій печі залежить від матеріалів та оздоблення печі.

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top