интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Варильні печі

Варильні печіВарильна піч говорить ця назва, піч на якій готують саму різну їжу. У п'ятдесяті роки ці печі були популярні в СРСР на території сходу України. Піч служила не тільки як для готування страв але і опалення маленькій площі будинку. Піч підключали до стіни спеціально складеної грубо з димовими каналами.

У теперішній час цими печами продовжують користуватися, застосовуючи в якості палива вугілля або торф. Піч добре зарекомендувала і по акумулятивним якостям. Чавунна плита нагрівається практично відразу після розпалу, тим самим нагріваючи приміщення миттєво, вугілля застосовується для палива горить довго, і виділяє максимум тепла, забезпечуючи до десяти годин горіння, не підсипаючи вугілля. Неперевершений лідер на сході України.<

 

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top