интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Про печі

Конвекційні печі

Конвекционные печиКонвекційні печі працюють за принципом циркуляції повітря природним шляхом. Холодне повітря заходить у піч через нижні повітрозабірники і піднімається по повітряних каналах у нутрії печі, нагрівається і виходить через верхні жалюзі.

Компонент (0) Переглядів: 2247

Варильні печі

Варильні печіВарильна піч говорить ця назва, піч на якій готують саму різну їжу. У п'ятдесяті роки ці печі були популярні в СРСР на території сходу України. Піч служила не тільки як для готування страв але і опалення маленькій площі будинку. Піч підключали до стіни спеціально складеної грубо з димовими каналами.

Компонент (0) Переглядів: 1953

Російські печі

російська піч

Російська піч - це спорудження поєднує в собі величезну кількість корисних функцій. Ви можете використовувати її як коптильні, хлібопічки, варильної печі (страви приготовані в Російській печі задовольнять вимоги самого вишуканого гурмана), а також опалювальної печі або домашнього лікаря (на спеціальній теплій лежанці можна погріти спину і позбутися багатьох хвороб).

Компонент (0) Переглядів: 2179

Печі - кам'янки

Печи-каменки

 

Варильні печі призначені для приготування самої різноманітної їжі. Традиційні варильні печі, як правило, включають в себе варильну чавунну плиту і духовку, для зручності до деяких додається Водограю, для того, щоб у господині була гаряча вода під рукою.

 

Компонент (0) Переглядів: 1906

Типи печей

Теплонакопительні печі

Теплонакопительні печі по суті це Українська груба, особливість даних печей це накопичувати тепло в цегляній масі. Після розпалу такої печі час розігріву, від двох до трьох годин, грубка нагрівається, після чого піч починає прогрівати приміщення. Така піч як важка машина, яку розштовхувати по дорозі, а потім вона котиться. Час тепловіддачі таких печей до двох діб. Мінус печі тільки на початку прогріву, далі як паровоз тільки подкідай дрова у вогонь. Акумуляція тепла в таких печах неперевершений плюс і його головне достоїнство.

Компонент (0) Переглядів: 2621

Печі для лазні  

Печі для саун і лазень (на дровах) бувають 2 різних видів.

  1. Одні топляться з парної.
  2. Інші з іншого приміщення.

Для нормального горіння дров необхідний кисень. Якщо піч топиться з парної, тоді треба враховувати вентиляцію саміої парної.

 

Компонент (0) Переглядів: 3905

Печі для дачі

Не обов'язково виділяти велику площу під будівництво печі для дачі. Зараз виробники печей пропонують невеликі за габаритами печі і каміни для дачі. Для установки такої печі необхідно, як правило, до 1 метра квадратного площі,

Компонент (0) Переглядів: 2232

Печі для саун.

Печі для бані і саун можуть бути 2-х видів:

  1. На дровах
  2. Електричні.  

Для електричних саун не потрібно заготовляти дрова і чекати поки вони прогорять, дров'яні ж печі обійдуться дешевше, хоча треба буде витратити час на розпал дров у печі. У всякому разі, кожен вид каміна має як свої переваги, так і свої недоліки.

 

Компонент (0) Переглядів: 2044

Опалювальні печі

Якщо розділити виробництво печей та класифікувати їх, можна виділити типи печей за їх функціональними особливостями.

  1. Опалювальні печі, домашні каміни й камянки для бань та саун.
  2. Опалювально-варильні печі. 
  3. Печі для приготування їжі.

Компонент (0) Переглядів: 3294

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top