интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Випробовування топок Жарко.

Як самому перевірити потужність заявлених топок з водяним контуром? Для того щоб прорахувати кіловатний топки з водяним контуром потрібно виміряти площа внутрішнього контуру в котельній камері топки, вона може бути в середньому до 1 м2, температура вогню в топці в середньому 340°С, а товщина металу від 4 до 6 мм.

За допомогою інтернету дізнаєтеся теплопровідність заліза і формулу, по якій вираховується теплопередача. Маючи всі ці дані, Ви можете вирахувати, що топка з такою плошею може передати тепла в воду не більше ніж 6-8 кВт на годину. Плюс до цієї потужності Ви можете додати передачу тепла в кімнату через скло, в середньому це 4 кВт. І так виходить, що топки з водяним контуром можуть мати кіловатний не більше 10 -12 кВт.

Для збільшення кіловатний топки потрібно або збільшити внутрішню площу камери згоряння (при цьому потрібно враховувати, що теплопередача зменшується в рази в міру віддалення від вогню) або помістити водяну сорочку над вогнем.

Нижче наведені приклади топок, які працюють на різних системах.

Каміна топка
з водяною сорочкою. Топки Жарко
Каміна топка
з водяним контуром Топки Жарко
Каміна топка Жарко
з водяним контуром
й водяною сорочкою Топки Жарко

 

Компанія «Жарко» провела ряд випробувань і розрахунків за потужністю роботи камінних топок з водяним контуром в прекрасній країні Канада. Особливості холодної погоди, змушують канадців обачливо підходити і досконально тестувати різні теплові прилади. Українські топки жарко успішно пройшли тестування в кліматичних умовах Канади.

Наші фахівці сконструювали водяну сорочку у топок ЖАРКО з круглих труб, які найбільше передають теплопередачу в порівнянні з іншими формами. Це і є наш маленький секрет. Ми можемо з гордістю заявити, що в топках ЖАРКО AQUA ми домоглися ефективної теплопередачі за рахунок роботи двох систем разом: системи водяного контуру і системи водяної сорочки. Саме в такому поєднанні топки можуть досягати ККД 80%.

Камінні топки ЖАРКО AQUA нагрівають воду в рази краще, ніж аналоги і мають потужність від 9 кВТ до 35 кВт.  

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top