интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Що таке AIR BOX?

У перекладі звучить, як повітряна ящик. AIR BOX -. Це верхня подача повітря в камінній топці для горіння дров зверху вниз.

AIR BOX. Переваги такого горіння незаперечні.

- Перше, це чисте і яскраве горіння вогню.

- Друге, це максимальний час горіння дров.

- Третє, горючі гази згоряють повністю і не вилітають у трубу. Диму в топках з AIR BOX-м практично немає.

 

Мої докази і доведення.

 Я можу дати незаперечні аргументи, а саме, для якісного горіння вогню потрібно, щоб постійно надходив кисень, а AIR BOX - постійно подає кисень безпосередньо в полум'я вогню. У топках, де немає повітря вікна-а подача повітря відбувається знизу, в топках більш кращого класу подача повітря відбувається на скло, создовая повітряну захист скла, але не якісне згоряння.

У деяких топках, є подача повітря на задню стінку, це вже краще, але через складність і недостатності кисню, це вирішує проблему тільки працентов на 20 - 25, а повітря вікна - вирішує проблему на всі 100 відсотків. Подача повітря відбувається безпосередньо в полум'я вогню. І ще маленький доказ, якщо повітря подовать збоку або ззаду, то і гази в цих місцях якісно згоряють. Ми провели багато дослідів і прийшли до підтвердження даних аргументів, не тільки теоретично, але і практично.


- У топках «Жарко» є не тільки повітря вікна, але і якісна система подачі повітря на скло верх / низ.

- В топках «Жарко» є клапани регулювання подачі повітря на скло і в AIR BOX.

Я, Логазяк Ірек, конструктор топок «Жарко», можу з упевненістю стверджувати, що таких систем, як в топках «Жарко» немає в світі.

Також про AIR BOX, читайте тут: "Що таке AIR BOX?"

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top