интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Електричні каміни

В даний час електричні каміни користуються великою популярністю і встановлюються, як правило, в квартирах, де немає можливості поставити справжній камін.

електріческій камін

електріческій камін

Ці каміни легкі і практичні, їх можна переставляти з одного місця на інше, для того щоб електричний камін почав працювати його потрібно підключити в розетку і вибрати потрібний вам режим роботи. Сучасні каміни мають два режими роботи. Перший режим являє собою повну імітацію справжнього каміна який обігріває кімнату і створює ефект полум'я, другий - це просто імітація вогню без обігріву. Оптимальним варіантом для співвідношення ціна - якість на сьогоднішній день є електрокаміни виробництва Англії («Burley») і Канади («Dimplex»). Такі каміни виготовляють в основному чотирьох стилів: класичний, hi-tek, symphony, optiflame. Ними можна керувати як вручну так і пультом дистанційного керування, задаючи потрібний режим роботи (ефект вогню, ефект вогню + 50% обігріву, ефект вогню + 100% обігріву). Дорогі моделі також мають можливість регулювання інтенсивності та яскравості горіння язиків полум'я, а також обладнані термостатом, який автоматично підтримує завдань режим температури. Максимальне споживання для таких камінів становить від 1 до 2 кВт на годину.

 

Електричні каміни мають деяку універсальність, їх можна не тільки просто прикріпити до стіни але і вбудувати в портал з мармуру, або будь-якого іншого матеріалу, що зрадить вишуканості вашому дому. Думаю, ця невелика стаття допоможе вам вирішиться і встановити у себе в квартирі такий камін. З ним ваш дім буде наповнений теплом і затишком, а спостерігаючи за язиками полум'я, ви з легкістю зможете зняти напругу після важкого робочого дня.

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top