интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Сучасна камінна топка

Стінки сучасних закритих топок для камінів роблять з жаростійкого металу, здатного витримувати дуже високі температури. При цьому не змінюючи форми і структури камінної топки

Чавунна топка для каміна довго розігрівається, зберігаючи більше теплової енергії, і повільніше віддає її.

На відміну від чавунної топки, сталева топка, швидко нагрівається і так само швидко остигає. У зв'язку з цим, стінки камінної сталевий топки, викладаються зсередини керамікою з вогнетривкої кераміки (шамоту). 

За функціональним особливостям сталеві та чавунні топки мало чим відрізняються, різниця полягає в тепловіддачі і зовнішнім виглядом. Сталеві топки ізготавлюются з легованої сталі, усередині обкладені шамотної вогнетривкої керамікою. Димарі сталевих топок, колосники, і інші деталі виготовляють з чавуну.

Чавунні і сталеві топки -  основа любого каміна.  Дедалі популярнішими стають каміни з панорамним склом (більше метра).

Вибір чавунної або сталевої топки залежить від потреб замовника. Якщо Вам необхідна функціональність, тоді найкращим вибором буде камінна чавунна топка. Якщо Вас більше цікавить естетичний вигляд топки, тоді найкращим вибором буде сталева камінна топка.

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top