интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Про камінні печі

Камінні печі це металеві печі, які мають велике скляне дзеркало. Камінні печі доволі економні.Обігрівають великі приміщення. Їх перевагою є те, що камінні печі, на відміну від камінних топок не вимагають додаткової обробки. Камінні печі компактні і легкі в установці. 

Топки таких печей, як правило, обкладаються жаровідпірної керамікою (шамотом), або чавуном. Така шамотна обкладка печі забезпечує більш довге збереження тепла в топці печі.

Дверцята топкової камери печі зроблені з жаростійкого скла. Приділяється велика увага до декоративного оформлення пічних дверцят. Чавунне лиття дверцят, оздоблення природним каменем або кахлів, покриття стали вогнетривкими лаками - всі ці матеріали використовуються при виготовленні камінних печей.

 

 

 

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top