интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Каміни відкриті.

Каміни - бувають самі різні по стилю епохи, розміром, або місцем розташування. Камін відкритого типу, це найпростіші печі з відкритою топкою у вигляді ніші.

Каміни відкритого типу прогрівають приміщення променистої тепловою енергією. ККД становить 10-20%, решта тепло йде в трубу. Відкриті каміни в холодних зонах не можуть служити як опалювальні прилад, майстри їх будують швидше через магічного горіння вогню і як декоративна прикраса. 


Камін з відкритою топкою ідеальний для вечірніх проведення часу, дивитися на вогонь без скла це дивитися на магічні язики полум'я, які заворожують, і заспокоюють. Деякі лікарі стверджують, що це прекрасне зняття повсякденного стресу, втоми і лікування легких форм неврозів.

Паливники камінів роблять квадратної форми, в залежності від опалюваного кубатури приміщення прораховується розміри топки і діаметр труби. Бічні стінки камінної топки роблять з розширенням у бік приміщення. Така конструкція каміна дозволяє більше відображати тепло в приміщення.

Каміни ставлять окремо від стінки або в капітальну цегляну стіну. Товщина капітальної стінки не менше ніж дві цегли.

Каміни з відкритою топкою, використовують повітря для горіння вогнища з приміщення, де камін розташований, це сприяє хорошій вентиляції приміщення. Монтаж відкритого каміна нескладний, якщо є деякі навички в будівництві його, можливо, побудувати своїми руками. Камін з-за хорошої вентиляції приміщення часто усе ставлять в курильних приміщення залах кабінетах.

Одним з незручностей відкритого каміна це, каміни виділяють тепло виключно під час топки, і нерівномірно. Повітря нагрівається проти паливника і з бічних сторін, звернених до нього.

Пристрій каміна

Камін відкритого типу складається з паливника, і диму збірки. Диму збірка має деяку складність з зубом або іскрогасником, наприклад, якщо взяти запальничку і запалити, а до вогню докласти пластину, то ми можемо поспостерігати за напрямком полум'я запальнички, якщо пластину поставити під 45 градусів, то полум'я буде притягатися до пластини. Приблизно таку ж роль зуб грає в каміні, що не дає полум'я виходити у приміщення, вогонь стає передбачуваним за напрямком. Зуб в збірнику диму грає ще одну роль, це повернення холодного повітря в димарі назад в трубу, У наш час у деяких камінних топках, у верхній частині зуба встановили ще одну камеру згоряння, направивши для допалювання вогню в цю камеру свіже повітря, що додатково запалює незгорілі гази в топці каміна. Камеру над зубом назвали вторинної камерою згоряння, покращуючи якість згоряння дров і значно збільшивши ККД камінної топки. Яскравий приклад використання вторинної камери спалювання стали камінні топки нової серії фірми BEF XOME (Чехія). Камінні топки БЄФ ХОМ досягають найбільшого ККД 85%.

Пристрій димоходу у відкритих камінах відрізняється збільшеним діаметром труби, в порівняння з закритими камінними топками.

Газовий поріг біля каміна буває рівним і лотка образним. Часто на ньому встановлюють деко, а проти нього чищення, що закривається герметичними дверцями.

Тяга димових газів у відкритих камінах слабка, тому над деякими камінами влаштовують великі ковпаки або шахти, в яких збирається дим і з шахти він поступово виходить у трубу.Димохід в непрацюючого відкритого каміна завжди повинен бути закритий заслінкою або поворотною засувкою. Закрита засувка охороняє камін від швидкого охолодження і попадання опадів у камінну топку.

Внутрішні стінки камери згоряння каміна роблять як можна гладким. В задню стінку паливника зазвичай ставлять чавунну плиту, що покращує тепловіддачу каміна.

Розмір і форма каміна може бути різна, в основному майстер визначає габарити каміна, а замовники визначають, ніж його прикрасити.

Для кладки камінів застосовують, з шамотної цегли кладуть камеру згоряння і диму збірка основу каміна можна поставити на цеглу, М 100. Футеровку камінної топки можна спеціальним вогнетривким цеглою покритої глазур'ю, що покращує довговічність і красу камінної топки.Важкі каміни кладуть на спеціальний фундамент, більш легкі на плитах перекриття, існують каміни полегшені, які просто важать на балках перекриття.

Кладка каміна провадиться з особливою ретельністю, де шви повинні бути мінімальними і цегла обов'язково перев'язані між собою.

Оздоблення відкритого каміна

Відкритий камін можна обробити найрізноманітнішими матеріалами, головний принцип це обробний матеріал повинен відповідати температурним навантаженням і розширенням в місцях його застосування. Краще всього обробляти камін кахлями, Цей матеріал добре переносить теплові навантаження, тепло накопичує, і утримує одна їх кращих. Краса кахлю в переливі і грі глазурі, а якщо він розфарбований з різноманітними мотивами, то це вже особливий колорит в будинку. Кахель володіє корисним для здоров'я людини ультрафіолетовим променистим теплом, який він виділяє довго після його накопичення. Можливо обробку каміна мармуром, пісковиком або каменем, виштукатурюють поверхня також непогано виглядає.

На димоходи ставити флюгер не рекомендується, тому що взимку потрапляє сніг, він тане, замерзає, і стопорить флюгер, вітер змінює свій напрямок і весь дим йде всередину приміщення, якщо це відбувається вночі, Ви можете отруїтися чадним газом, і не прокинутися. Флюгери заборонені за правилами пожежної безпеки. Гнатися за поліпшенням тяги в димарі і піддаючи себе небезпеці, напевно, не варто. Тяга в димоході повинна бути достатньою в крайньому випадки, можливо, встановити стаціонарний примусовий двигун для поліпшення тяги в трубі. Місце розташування каміна можливо під стіною в кутку або посередині кімнати. Краще коли камін розташований обличчям до входу в приміщення При влаштуванні будь-якого каміна виконуйте протипожежні заходи. Перед паливником каміна встановлюють сталевий лист, це оберігає від випадкових іскор.

При кладці каміна з цегли або каменю, паливники перекривають жаростійкої балкою. Можливо, перекриття викладають аркою з шамотної цегли. Для цього роблять спеціальні шаблони аркою, і на них викладають арку. Використання сталевих балок не рекомендується, так як це є різне теплове розширення, що з часом руйнує камінну кладку, і приводить його до поломки. Використовують також перемички з жаростійкого бетону, він менш схильний до деформацій при теплових навантаженнях.

У камінах з відкритою топкою для кращого згоряння дров застосовують колосники на ніжках (Таганка), які просто ставляться в нішу топливника, тим самим покращуючи прогоряння дров. Викладати в ніші топливника зольную камеру не рекомендується, тим самим ви змінюєте подачу повітря в камін, і порушується спрямоване горіння вогню. Полум'я час від часу може кидати в різні боки, щоб довести це. Просто провести маленький досвід, спорудивши з двох сірникових коробок дві ніші з зубом зверху. В одній ніші зробити отвір, знизу імітуючи зольник, взяти сухий спирт запалити його і Ви побачите наочно різницю в полум'ї. У першому топливнике без зольника вогонь горить, прямо обволікаючи стіни, у другому вогонь буде кидатися і вести себе непередбачено.

 

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top