интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Камін своїми руками

Камін своїми руками. Камін в житловому будинку несе як естетичний так і практичний характер. Він гріє кімнату, створює атмосферу спокою і додає родзинку в інтер'єр приміщення. Звичайно ж ККД каміна значно нижче, ніж у печі, але зате піч ніколи не зможе створити таку атмосферу затишку і тепла.


камин своими руками

Як побудувати камін своїми руками? Споруда каміна своїми руками - це означає, що Ви будете володарем унікального дизайну. Перш за все Вам знадобиться більше бажання і терпіння, а все інше - справа техніки.

Підбір інструменту важливий чинник - для будівництва каміна потрібно певний набір технічний елементів та інструментів. Будівельний рівень для вертикальних і горизонтальних вимірів, болгарка, кельму, зубчастий шпатель і т.п.

Камін складається з декількох частин: фундамент, корпус, димовий канал і димозбірника. Починати потрібно з фундаменту, обов'язково звернути увагу на гулбіну топливника, щоб дим не потрапляв в приміщення, але і в той же час не втрачати тепло від горіння палива. Потім над топлівніквом встановлюється колоскова грати і зольник. Стіни корпусу повинні бути облицьовані спеціальним вогнетривким матеріалом.

Після завершення всіх інших робіт, можна зайнятися декоративною обробкою каміна. На цьому етапі можна починати втілювати фантазії в життя. У наш час вибір обробних матеріалів на стільки великий, що можна виконати практично будь-яке дизайнерське рішення і виготовити камін, який буде відповідати інтер'єру приміщення.

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top