интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Камін з повітряним обігрівом

Пристрій каміна з повітряним обігрівом приміщення.

Особливості каміна з повітроводами.

Можна багато сперечатися про ефективність водяної або повітряної системи опалення будинку. Вони безперечно обидві хороші, є свої плюси і мінуси в кожній з систем. Рекомендуємо, перш ніж дати перевагу одній із систем, ознайомитися з кожною з них.

Камін з повітряними каналами за вартістю дешевше, ніж камін з водяним контуром, його простіше встановлювати, і по теплопередачі він ефективніший. Теплообмін у каміні з повітроводами відбувається один рас і втрат тепла відносно менше. Каміни з водяним контуром тепло передають двічі від каміна у воду, вода нагріває радіатори, а радіатори знову повітря, але тепло в радіаторах зберігається довше.

Камін з повітроводами нагріває приміщення практично відразу після початку топки каміна. Тепло розподіляється по повітряних каналах. У повітропроводах встановлюють безшумні вентилятори подачі повітря. Ставлять автоматичний шибер або заслінку, і підключають автоматику регулювання температури в приміщення. Прогріте повітря пропускають через спеціальні фільтри очищення повітря. Повітря від каміна йде за спеціальними утепленим патрубках, що зменшує теплові втрати.

Схему розведення теплових повітряних труб краще всього спроектувати на початку будівництва будинку. Якщо будинок вже побудований зневірятися непотрібно, рішення може підказати фахівець, можливо, просто буде більше монтажних робіт. Всі прорахунки, комплектацію і монтаж повинні робити фахівці. Вибирати камінну топку найкраще за потужністю і ККД. Потужність топки розраховується, за принципом один кіловат від тридцяти до п'ятдесяти метрів кубічних, в залежності від теплових втрат будинку або дачі. ККД дуже важливо для економії палива в каміні, тим більше в наш час, де енергоносії дорожчають щодня.

Схема пристрою каміна з повітряним обігрівом будинку

Камін з повітряним обігрівом складається:

 1. Порталу каміна.
 2. Камінні топки.
 3. Повітряних утеплених патрубків.
 4. Електронний контролер подачі повітря.
 5. Тепло розподільний кожух для каміна.
 6. Повітряний вентилятор.
 7. Повітряний фільтр.
 8. Вентиляційні решітки.
 9. Регульована підставка під топку.
 10. Повітряні трійники і розподільник.

 

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
 • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top