интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Камін на дачі

камін на дачіКамін на дачі - це затишок, тепло, гарний настрій і позбавлення від таких проблем як сирість і холод. Для того щоб опалити ваш заміський будинок, зовсім не обов'язково будувати громіздку цегляну піч.

Вона займає надто багато місця, дуже інертна в плані розігріву і ненажерлива в плані ресурсів і на жаль не завжди виправдовує себе. Альтернатива таким печей - сучасні, малогабаритні та зручні печі каміни для дачі. Вони займають мало місця, швидко розігріваються, а якщо розмістити їх на кухні - можуть використовуватися як опалювально-варильного каміна.

 


Втім питання про правильне розміщення каміна на дачі варто розглянути більш детально, щоб він зміг опалювати як можна більше приміщень. Для того щоб опалювати відразу кілька кімнат можна зробити повітряну розведення - спеціальний трубопровід із вхідними і витяжними отворами.

Невеликий розмір, високий Коофициент корисної дії і потужна конвекційна система роблять ці печі ідеальним вибором для будь-якої дачі.

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top