интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Камін з цегли

камін з цеглиІснує думка, що каміни з цегли - лише декоративний елемент інтер'єру, який несе за собою мінімум опалювальних функцій - це не так.

По суті цегельний камін це місце для горіння дров, оформлене з цегли і складається з димаря переходить у димову трубу. Як і у всіх інших типах камінів - тепло з цегельного каміна передається в приміщення шляхом випромінювання від палаючих дров і зовсім трохи від розігрітих стінок ніші. Камін з цегли також часто називають класичним каміном, у нього прямий димар через який гарячі гази йдуть на вулицю. Такий камін починає гріти як тільки загоряються дрова і дуже швидко наповнює приміщення теплом.

 

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars

Люди в цьому діалозі

Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top