интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Не варто турбуватися тим що камін в будинку працюватиме як опалювальний прилад. Ви не відчуєте ніякої різниці від використання топки моделі AQUA від стандартного повітряного каміна, тому як автоматика повністю контролює всі режими опалення будинку.

Вам варто затопити камін AQUA і автоматика сама перемкне режим опалення будинку до каміну, а коли камін стухне автоматика також відключить камін і включить буферну ємність з уже гарячою водою яку нагрів камін при його роботі. або будь-який інший опалювальний прилад Вашого будинку. Звичайне використання каміна AQUA вечорами відпочиваючи біля каміна, Ви будете істотно заощаджувати гроші з опалення будинку.

AQUA Камін може працювати на одній закладці дров до 8 годин, а в парі з буферною ємністю понад 40 годин тепло від каміна буде гріти Ваш будинок. Камінна топка Жарко AQUA це не котельня і вона не порівнянна з ні якими печами тривалого або піролізного горіння.

AQUA Камін - це комфорт і безтурботність. Печі так звані тривалого горіння, горять насправді не більше 10-12 годин, і складе Вам стільки клопоту що відпрацьовуючи кочегаром біля подібних печей Ви навіть не будете раді заощадженим грошей від опалення.

(Перевірено гірким досвідом. Логазяк Ірек).

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top