интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Подорожчання газу в Україні викликало хвилю пошуку альтернативного опалення в будинку. І в інтернеті з'явилося безліч печей з чудо горінням і економією дров. Багато років тому я купив таку чудо піч в будинок. Дуже довго мучився приєднавши його до системи опалення, багато часу у мене зайняло на висновок труб в цоколь, де я з цієї нагоди встановив приміщення котельні. І ось настав час топки будинку. Я дуже радів кінця моїх мук по установці печі. Затопивши піч я думав піду додому і спокійно відпочину.
 
Піч я затопив і сидів біля нього дивився як починає працювати диво піч. Дрова справно згоріли через півтори години, я трохи засмутився, але подумавши що це перший раз адже будинок був холодний. Другий раз дрова горіли тільки до трьох годин не більше, замість обіцяного 15 годин роботи вона максимум працювала три години. І ось мої муки не закінчилася, а тільки почалися. На вулиці глибока Осінь і міняти піч була катастрофа. І я і моя сім'я стали кочегарами на всю зиму, ми бігали по черзі підкидаючи дрова, так як піч могла згаснути, і тоді на рас палицю печі знову йшло ще більше часу. Це було проста катастрофа і пекло. Ми просто виживали і боролися з опаленням. Дров до того ж йшло просто багато, машина дров згорали за три чотири тижні. Врятувало нас те що я поїхав в Епіцентр і накупив електричних обігрівачів. Зима ще не закінчилася але я демонтував цей пекло раз і назавжди, на місце приміщення котельні я пізніше поставив маленьку сауну і це було просто клас.
 
   Одного разу навесні я був в гостях у друга на дачі, там я побачив камін з водяним опаленням будинку. Дивився на камін як на пекельну піч і сказав що знаю схоже мука, на що один сказав немає у мене ніяких мук а тільки насолоду вогнем вечорами і теплий будинок на цілу добу. Топив камін він один раз ввечері, за цей час накопичувалося тепло в буферній ємності і потім цілий день від туди тепло надходило в систему опалення і гріла весь будинок, і в подарунок у нього була гаряча вода на кухні і в душовій. Я з дружиною були просто зачаровані і вирішили так-же поставити камін з водяним контуром в свій будинок. Восени ми встановили камін з водяним контуром в будинку, і диво вона дійсно працювало, камін давав нам повний спокій. Ми топили його раз на добу ввечері, було просто прикольно і красиво, я не відчував себе кочегаром і вогонь в каміні тільки покращував мій відпочинок вечорами. З тих пір я не тільки загорівся таким альтернативним опаленням але і став виробляти камінні топки з водяним контуром Жарко.

  Я і моя сім'я. Ірек Логазяк

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top