интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Про каміни

Не варто турбуватися тим що камін в будинку працюватиме як опалювальний прилад. Ви не відчуєте ніякої різниці від використання топки моделі AQUA від стандартного повітряного каміна, тому як автоматика повністю контролює всі режими опалення будинку.

Компонент (0) Переглядів: 953
Подорожчання газу в Україні викликало хвилю пошуку альтернативного опалення в будинку. І в інтернеті з'явилося безліч печей з чудо горінням і економією дров. Багато років тому я купив таку чудо піч в будинок. Дуже довго мучився приєднавши його до системи опалення, багато часу у мене зайняло на висновок труб в цоколь, де я з цієї нагоди встановив приміщення котельні. І ось настав час топки будинку. Я дуже радів кінця моїх мук по установці печі. Затопивши піч я думав піду додому і спокійно відпочину.

Компонент (0) Переглядів: 1330

Випробовування топок Жарко.

Як самому перевірити потужність заявлених топок з водяним контуром? Для того щоб прорахувати кіловатний топки з водяним контуром потрібно виміряти площа внутрішнього контуру в котельній камері топки, вона може бути в середньому до 1 м2, температура вогню в топці в середньому 340°С, а товщина металу від 4 до 6 мм.

Компонент (0) Переглядів: 1042

Що таке AIR BOX?

У перекладі звучить, як повітряна ящик. AIR BOX -. Це верхня подача повітря в камінній топці для горіння дров зверху вниз.

AIR BOX. Переваги такого горіння незаперечні.

- Перше, це чисте і яскраве горіння вогню.

- Друге, це максимальний час горіння дров.

- Третє, горючі гази згоряють повністю і не вилітають у трубу. Диму в топках з AIR BOX-м практично немає.

Компонент (0) Переглядів: 951

Про камінні печі

Камінні печі це металеві печі, які мають велике скляне дзеркало. Камінні печі доволі економні.Обігрівають великі приміщення. Їх перевагою є те, що камінні печі, на відміну від камінних топок не вимагають додаткової обробки. Камінні печі компактні і легкі в установці. 

Топки таких печей, як правило, обкладаються жаровідпірної керамікою (шамотом), або чавуном. Така шамотна обкладка печі забезпечує більш довге збереження тепла в топці печі.

Дверцята топкової камери печі зроблені з жаростійкого скла. Приділяється велика увага до декоративного оформлення пічних дверцят. Чавунне лиття дверцят, оздоблення природним каменем або кахлів, покриття стали вогнетривкими лаками - всі ці матеріали використовуються при виготовленні камінних печей.

 

 

 

Компонент (0) Переглядів: 2419

Електричні каміни

В даний час електричні каміни користуються великою популярністю і встановлюються, як правило, в квартирах, де немає можливості поставити справжній камін.

Компонент (0) Переглядів: 5799

Класифікація камінів


камін класичний Камін класичний - це вогнище з димоходом, для обігріву будинку або нагрівання їжі. Як паливо для каміна використовують дерево, газ, вугілля.


 

Компонент (0) Переглядів: 1905

Каміни відкриті.

Каміни - бувають самі різні по стилю епохи, розміром, або місцем розташування. Камін відкритого типу, це найпростіші печі з відкритою топкою у вигляді ніші.

Каміни відкритого типу прогрівають приміщення променистої тепловою енергією. ККД становить 10-20%, решта тепло йде в трубу. Відкриті каміни в холодних зонах не можуть служити як опалювальні прилад, майстри їх будують швидше через магічного горіння вогню і як декоративна прикраса. 

Компонент (0) Переглядів: 3752

Камін на дачі

камін на дачіКамін на дачі - це затишок, тепло, гарний настрій і позбавлення від таких проблем як сирість і холод. Для того щоб опалити ваш заміський будинок, зовсім не обов'язково будувати громіздку цегляну піч.

Вона займає надто багато місця, дуже інертна в плані розігріву і ненажерлива в плані ресурсів і на жаль не завжди виправдовує себе. Альтернатива таким печей - сучасні, малогабаритні та зручні печі каміни для дачі. Вони займають мало місця, швидко розігріваються, а якщо розмістити їх на кухні - можуть використовуватися як опалювально-варильного каміна.

 

Компонент (0) Переглядів: 2081

Камін з цегли

камін з цеглиІснує думка, що каміни з цегли - лише декоративний елемент інтер'єру, який несе за собою мінімум опалювальних функцій - це не так.

Компонент (2) Переглядів: 3498

Recent comments

  • Гість - gabriella

    Доброго дня!яка ціна
    0
  • Гість - gabriella

    Доброго дня ! яка ціна такого каміна...??
    0
View other comments

Камін своїми руками

Камін своїми руками. Камін в житловому будинку несе як естетичний так і практичний характер. Він гріє кімнату, створює атмосферу спокою і додає родзинку в інтер'єр приміщення. Звичайно ж ККД каміна значно нижче, ніж у печі, але зате піч ніколи не зможе створити таку атмосферу затишку і тепла.

Компонент (0) Переглядів: 3595

Камінні аксесуари.

Камінна решітка (грати для каміна) в  історії пройшли досить довгий шлях. У епоху Ренесанса, декорування камінної решітки приділялася велике значення. Решітка каміна утримує вилітає вугілля з топки каміна, попереджаючи виникнення пожежі.

Компонент (0) Переглядів: 2413

Класифікація камінів по розташуванню.

Камін можна помістити біля стіни, а можна і в середині кімнати. У будь-якому варіанті, розташування каміна надає йому своє оригінальне звучання і чарівність.

Компонент (0) Переглядів: 2477

Барбекю для Вашого саду

У недалекому минулому слово барбекю - це просто спосіб приготування їжі, і не більше того. Сьогодні барбекю або літня піч - дуже популярне доповнення до кухні. Ссуществует велика кількість різних типів барбекю, у тому числі стаціонарних і переносних.

Компонент (0) Переглядів: 2903

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top