интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Дерево, найкорисніше паливо

Перш ніж використовувати дрова для топки вашого каміна або печі, їх треба просушити, так як тільки що зрубане дерево містить до 50% вологи. Слід пам'ятати, що для спалювання придатно тільки необроблене дерево. При спалюванні дров залишковий продукт горіння дуже незначний, у порівнянні з іншими видами палива. У процесі згоряння близько 85% деревини перетворюються в летючі гази і тільки близько 15% залишаються у вигляді вугілля.


Не всі види дерева горять однаково. Швидкість згорання залежить від щільності дерева. Породи з дрібними порами горять значно повільніше, ніж більш пухкі породи.
Дерево, мабуть, найкорисніша паливо. Це єдиний матеріал, який поглинає всі свої газоподібні відходи. При житті воно, поглинаючи вуглекислий газ, викидає в атмосферу кисень. При спалюванні ж, в атмосферу повертається весь той запас вуглекислоти, який був поглинений їм під час життя. Це кількість рівно таке ж, яке виділяється при гнитті дерева, так що спалювання цього палива ніяким чином не впливає на парниковий ефект. Так налагоджується збалансований кругообіг між виростання дерев і спалюванням деревного палива.
Так, витіювато потріскує вогонь у каміні, створюючи затишок домівки, і з кожною хвилиною ваше серце наповнюється теплом і радістю, захоплює чарівною грою вогню.

 

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top