интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Міфи конкурентів

Нажаль на сьогодні конкуренція в Україні придбала особа брудних пліток. Причина на мій погляд полягає в Невміння гідно конкурувати молодим бізнесменам, відсутність толерантності досвіду і патріотизму. Жадоба до наживи і страх чесної конкуренції у молодих підприємців призводить їх до пошуку неточностей бо будь то незрозумілих незначних для звичайної людини формулювань, перекручуючи факти, доповнюючи яскравою брехнею і виливаючи на всіляких форумах в інтернеті або кажучи безпосередньо покупцям. Яскравий приклад тому пошук предстовитель німецької фірми (Харк) зачіпок для брехні у фірми Жарко Україна, який предстовляет реально для них сильну загрозу саме якістю товару і її відносно дешовой ціною. Багато покупців пішло від імпортованого товару до Вітчизняному виробнику Жарко і зто вже не секрет, і саме це змусило їх шукати зачіпки і складати брехня на нашу адресу. Якийсь час ми не звертали увагу на брехню, але це вже прийняло відверто нахабний обсяг брехні застовляя покупців сумніватися в якості продукції Жарко. Скажу Вам мені не приємно вплутуватися в їх брудну полеміку, але нажаль довелося.
  Отже я відповідаю на те що написали предстовитель Харк одному з покупців в Києві. Ось текст з електронного листа.
Средняя мощность топки Пегас, да и любой другой топки, по таблице Жарко СРЕДНИЙ РАСХОД:
3,8кг дров в час х 3700Ккал / 860(КВт/Ккал) х 77%КПД = 12,2КВт
Т.е. их 20КВт в таблице - это максимальная мощность.
Выделенное желтым обсудим потом для приведение в соответствие информации от Коли и тем, как нужно на самом деле устанавливать и эксплуатировать камины.
В таблице мощности Харк в инструкции указана "Nennwärmeleistung" - "номинальная мощность".
Таблица называется 
"Die für die Schornsteinbemessung nach EN 13384 erforderlichen Werte". 
По-русски - "Необходимые показатели для измерения дымохода по EN 13384". Т.е. на мощности 11КВт проверяются показатели дымохода по температуре и количеству дыма.
Соответственно здесь ни слова о максимальной или даже средней мощности!
11Квт - это проверочная мощность и ничего более.
Що тут брехня і спотворено. По-перше форма за яким вони нібито прорахували нашу потужність топки явно не відповідає опреділеніе кіловатний камінної топки. По-друге торки Жарко мають ККД вище 80% По-третє нижче цитата з інтернету, яку легко знайти і прочитати кожному в інтернеті. Особливо хочу відзначити що дані визначення за формулами визначають електрику і кількість нагрітої води але не нагрітого повітря і тим більше потужності камінної топки.
(Кілокалорій в теплотехніки
У теплотехніки кілокалорію (ккал) використовують для характеристики теплоти згорання палива. Віднесена до одиниці маси або обсягу, кілокалорія в теплотехніці буде характеризувати питому масову або питому об'ємну теплотворність для будь-яких видів або сортів палива. Як правило, в теплотехніці використовують такі розмірності для позначення питомої теплотворення палива: кілокалорія на кілограм (ккал / кг) - для масової теплотворення і кілокалорія на дециметр кубічний (ккал / дм3) - для об'ємної.
Особливо хочеться відзначити, що переклад і конвертація кілокалорій в кіловат-години тощо, можна застосовувати тільки для випадків перетворення теплової енергії в електричну і навпаки. Наприклад, при розрахунках електронагрівальних приладів або теплових електромашин.)
Ось ще один електронний лист яке було надіслано представниками Харк
Существует французский стандарт NFD 35376, по которому на каждой топке должна указываться номинальная мощность устройства. Номинальной мощностью топки камина называется то количество тепла, которое вырабатывается за 3 часа стандартного типа испытаний. Максимальной же отметки мощности каминная топка достигает по истечении 40-50 минут после того как ее растопили и превосходит номинальную мощность в 2-3 раза. Зачастую, производителями в паспорте указывается не номинальн. мощность топки, а максимальная, тем самым потребитель вводиться в заблуждение. Вот, например, у устройства номинальная мощность 12 киловатт, а указывают максимальн. мощность в 27 киловатт. Рассчитывая объем отапливаемого воздуха, следует использовать показатель номинальн. мощности топки.
Отже як насправді визначається ККД і потужність камінних топок Жарко.
Завод Жарко відштовхується від Європейських стандартів DIN 18880, DIN 18 882 DIN 18890, DIN 18891, DIN 18892 і DIN 18895th випробування потужності печі. Випробування відбуваються з вхідними параметрами. Завод-виробник рекомендує параметри і режими горіння, виходячи з призначення, надійності, довговічності і безпеки. технологічних, конструктивних та інших особливостей продукції.
Для споживачів продукції ці рекомендації в доступному вигляді наводяться в інструкції з експлуатації які знаходяться на нашому сайті.
Показник потужності у всіх виробників камінів не є універсальним визначенням властивостей камінних топок. Різні режими горіння вогню видають різну потужність, як відомо потужність це є енергія в одиницях часу.
 Дрова можуть горіти в каміні швидко або повільно, в залежності від герметичності і функціональності камінної топки. Таким чином, потужність відноситься скоріше до показників, що характеризує режими використання топки, хоча і це також спірно адже мінімальний режим може бути практично нульовим в герметичній топці в незалежності від кількості дров. Таким чином помилково опредиляют номінальну потужність в герметичних топках. Камінні топки які повністю герметичні, не визначається за французьким стандартом NF D 35 376 а опредиляется по Німецькому і вже затвердженим Європейському стандарту DIN 18880, DIN 18 882 DIN 18890, DIN 18891, DIN 18892 і DIN 18895th.
Камінні топки Жарко можуть працювати в різних режимах від максимальної до тління дров. І це є один з технологічних рішень застосованих в камінах Жарко що склало одне з ланок у досягненні високого ККД і її потужності роботи.
ККД це корисна робота обчислена як різниця між виробленою енергією і всіма втратами тепла. Втрати тепла можуть бути як хімічними, теплопровідних, і то тепло яке йде в трубу. Як розрахувати ККД? В принципі це не так і складно, наведу приклад простий нескладної формули. Припустимо теплові втрати це ТП температура на виході з камінної топки це Камва і температура на вході в камін це ТВК Примітка: наші технологи виробляли розрахунок топок Жарко по більш складних обчислень, в прикладі я привожу найпростішу формулу для розуміння процесу обчислення ККД. А так же в даному прикладі я не беру до уваги дрова.
ТП = (к) х (Камва - ТВК) до це - досить складний коефіцієнт, що залежить від вмісту летких і нелетких компонентів в відпрацьованих газах. (Зверніть увагу на те, що у формулі не вказане значення температури в печі, а лише на виході з неї.)
Заміряти температуру в приміщенні (на вході в камін) просто, виміряти температуру на виході регламентується стандартом DIN 15821 Виходить що ККД камінної топки використовується як розрахунковий критерій не стільки для характеристики зразка показника роботи, скільки як показник для порівняння робіт різних моделей камінів в рівних умовах.
Як уже я писав вище, в топках Жарко існує цілий ланцюжок технологічних ланок які є основою високого ККД і потужності. Зрозуміло з визначення що в низькому ККД температура на виході з топки повинна бути якомога менше. Ми розробили досить ефективну систему спалювання вторинних газів під назвою АІР БОХ. (Повітря подається безпосередньо в саме серце утворення вторинних газів з верху що сприяє повному її згорянню) Також у верхній частині топки над Аїр боксом знаходиться разсекатель вогню що додатково знімає температуру на виході тепла з камінної топки, а працює разсекатель як теплова гармата видаючи додаткову потужність тепла . Дим на виході з димоходу практично відсутній при роботі камінних топок Жарко.
 Потужність камінних топок Жарко визначається виходячи з реально видається теплової енергії топки, в нормальній експлуатації без посиленого горіння вогню. 1 кВт потужності дорівнює 28 м 3 або 10 м2 при висоті стелі 2 метри 80 см. Цей показник можна застосовувати для середньо утеплених будинків в Україні. Ми не стали визначати потужність з хитрими прийомами і незрозумілими термінами, так як вважаємо що споживачу потрібна чесна і зрозуміла інформація, для нормального планування і розрахунку потужності необхідного тепла в будинку.
Наші інструкції до камінним топок виконані по Німецькому стандарту і є так само як і загальна рекомендація використання, зрозуміло що наші топки можуть працювати в більш екстремальних умовах, топки Жарко мають достатній запас міцності, для постійно безперервного горіння вогню в максимальній її потужності.

Найбільш часто задається питання, у людей, бажаючих встановити камін - це:
Яку топку в камін мені краще купити?

Об'єктивно відповісти, в салонах рідко хто може, з різних причин. Це їх залежність від асортименту, від бренду, який вони імпортують в Україну. І природно, кожен буде хвалити свій асортимент. Майстри монтажники часто також монтують камінні топки від салонів, з якими вони співпрацюють. Отримуючи всілякі відкати від того, що радять купити Вам саме цей бренд, а не інший. І Ви, природно, вірячи, купуєте цю камінну топку, довірившись майстру-монтажникові. Але за части, багато хто з нас через час починають розчаровуватися, з певних причин. Перше - це ціна, яку Ви заплатили виявилася невиправдано високою. Друге - це природно - функціональність і третє - якість каміна. І так, це три основні причини з-за яких володарі «диво-камінів» розчаровуються.

Імпортери в Україні камінних топок на весь голос стверджують, що Європейські топки - це якість і гарантія, а Українські - зроблені з дешевого металу і не якісні.  Давайте розберемося, правда це чи ні?

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top