интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Про копанію Магія вогню

Компанія Магія Вогню - це мережа салонів по Україні, в яких є все для камінів печей і саун. У наших салонах можна замовити індивідуальний авторський камін або піч, всі комплектуючі доставляються без посередників від виробників і за ціною виробників.

Наше виробництво це каменеобробка і металообробка. Майстри з каменеобробки виготовляють авторські камінні портали з мармуру, пісковику та кварциту. Металообробка це токарні фрезерні й листозгинальні роботи, а також всіляка зварювання металів, виробництво металевих виробів для каміна і печі, камінні дверці з кольорових металів не мають аналогів у світі. Все це зроблять наші майстри.

Дизайнери допоможуть Вам, вдало помістити камін або піч у Ваш інтер'єр. Висококваліфіковані монтажники підтверджені множинами сертифікатів фірм виробників камінних топок.

 

На даний момент ми є представниками таких відомих виробників як «АМФОРА» Росія; «Нарва» Фінляндія; «РОБАКС» Німеччина; «БЕФХОМ» Чехія; а також різьблені камінні портали з Китаю.

Камінні дверці з латуні міді і неіржавіючої сталі наше основне виробництво. Якість дверок перевірено багаторічним досвідом наших майстрів. Аналогів камінних дверцят з міді латуні і неіржавіючої сталі в світі немає. Унікальне охолодження дверцята повітрям, дверки мають кілька будівель, виносна або зовнішня, дверцята арочна або призматична. Ми можемо виготовити дверку під будь-який тип каміна практично будь-якої форми і будови. Нашу дверку, встановивши в камін, Ви економите дрова, і ККД вашого каміна збільшується з 15% -20% до 70% -80%, що в наш час недозволена розкіш мати такі втрати тепла. Вид вогню каміна не зменшується за рахунок виносної конструкції дверки. Петлі на дверцятах застосовуємо внутрішні спеціально розроблені нашим інженером, що покращує вигляд і фортеця дверки. Наші нові нововведення це знімна ручка, що робить камінну дверку ще безпечніше для дітей. Малюків можна залишити біля каміна не боячись, що вони самовільно відкриють дверцята каміна, і обпалять його полум'ям. При всіх кращих технічних характеристиках зовнішній вигляд дверок зрадить вашому каміну прекрасний вид.

У наших салонах є все для камінів печей і саун.

Каменки для саун «АЙТО» Фінляндія, це найкраща кам'янка в світі. У Росії лідер серед каменок легкий пар головна особливість цих печей. Російська лазня це також легкий пар, недарма є російська приказка, побажання з легким паром. З легкою парою, це насправді існує, причина легкої пари в печі «АЙТО» це каміння розігріваються до червоного 500 - 550 градусів, вода потрапляє на камінь, і розширюється в два або три рази більше ніж в звичайних каменках. Пар в сауні набирається з одного ковша, він по формулі в три рази легше, ніж з інших каменок, доведено в лабораторних умовах. Звичайні кам'янки розігрівають камені до температури 250-300 градусів, що в два рази менше ніж піч кам'янка «АЙТО» притому звичайні кам'янки вимагають постійного підтримання вогню в кам'янці. Піч кам'янка «АЙТО» це піч одноразової топки, що дуже зручно і практично плюс економно.

Приходьте до нас , і Ви самі переконаєтеся в цьому, у нас є своє обличчя, ми не схожі на конкурентів плагіат, це не по-нашому ми можемо навчити працювати інших, що вони і прекрасно копіюють.

Для наших замовників , немає нічого, щоб ми не змогли зробити в нашій галузі. У нас є прекрасні дизайнери і інженери, майстри монтажники, фахівці та консультанти. Головна особливість нашої компанії всі наші фахівці мають бути кращі в своїй справі. Комплектуючі на будь-який смак, ціна і якість повинні відповідати. Майстри монтажники повинні бути кращими.

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top