интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Авторські роботи

У нашому салоні також можна замовити декоративні каміни авторського виробництва. Наші авторські каміни, печі та барбекю унікальні тим, що вони є авторським проектом і виконуються з урахуванням побажань Замовника.

Особливою популярністю серед споживачів користуються компактні кутові каміни. Вони займають мінімум місця і при цьому здатні обігріти кілька суміжних кімнат.

Завдяки оригінальному дизайну, зроблені у нас кутові каміни здатні додати лиск навіть самому скромному приміщенню. Партнери, з якими ми співпрацюємо, застосовують найсучасніші технології, і надають першокласну продукцію. Завдяки цьому, кожна облицювання каміна стає маленьким витвором мистецтва.

Наш салон пропонує оптимальні ціни на кращий товар (каміни, печі, барбекю, сауни, камінні топки і т. д.). Майстри з багаторічним досвідом роботи і практикою в передових країнах виробників камінів, печей, барбекю і саун професійно виконають монтаж будь-якої складності.

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top