интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

  У 1995 році я поїхав з України працювати в Європу. Перша моя робота була помічник майстра установника камінів. Робота з камінами настільки була цікава що вона визначила мою подальшу долю. Через пів року я вже став майстром, але моя освіта інженера вимагало більшого зростання, і в 1998 році я став помічником інженера на заводі камінів в Англії.
   У 2000 році в Україні я відкрив компанію «Магія вогню» і 5 річний досвід набутий в Європі не пройшов даремно. Співпраця з Європейським виробниками, впровадження нових технологія складання і монтажу камінів було основним нашим напрямком. За рік роботи в Україні ми стали одними з перших в середовищі антологічного компаній.
   Багато брендів стали впізнавані в Україні які ми завозили і один з них переносний тандир, ця піч для приготування здорової їжі не тільки став відомим, а й відкрилося кілька заводів в Україні. Це були нові робочі місця і благополуччя не тільки наше але і багатьох українців.
    Мене знали в Європі як конструктора і довіряли як особистості, в результаті ми стали представниками багатьох Європейських компаній.
 Завозити імпорт в Україну і піднімати економіку інших країн, мене не зовсім радувало, я прекрасно знав що мої сили і знання вище і я зможу не тільки організувати завод але випустити каміни не поступаються імпорту.
 5 травня 2006 року компанія Магія Вогню було реорганізовано в Товариство з обмеженою відповідальністю і весь контроль перейшов до директора нової компанії.
 Це дало мені вільно займатися виробництвом, і я разом з дружиною відкрили нову компанію яку назвали «Жарко».
 Сьогодні «Магія Вогню» співпрацює з багатьма Українськими заводами і це стало основним пріоритетом і завданням підтримки національного виробника. Я вважаю що ера імпорту закінчилася, в Україні багато талановитих людей що-б виробляти національний якісний продукт не поступається імпорту.
Автор: Ирек Логазяк
Я и Завод "Жарко"
5 Мая 2006 року я з дружиною відкрили підприємство Жарко і ми повністю занурились в мої напрацювання і ескізи. Маленький цех який ми орендували тоді, виробляв перші камінні дверки в Україні, це були перші наші кроки самостійного виробництва. Навички які я отримав працюючи в Англії інженер камінів в нагоді і зіграли велику роль в новому підході організації роботи в цеху. Кардинальне відмінності і організація дали перші паростки успіху компанії Жарко. Камінні дверки «Жарко» практично витіснило імпортерів в Україні, наприклад: Фінський виробник PYALAMPO і безліч Польських виробників. Дверцята в камін «Жарко» не тільки завоювало ринок в Україні, але так-же посунули виробників в самій Європі і Росії.
 Але мрія моя виробляти каміни, здійснилася в 2010 році, до цього часу цех виріс до маленького заводу в Києві. Перший випуск камінних топок Жарко AIR, і AQUA, був як грім серед неба. Імпортери камінних топок в Україні не на жарт занепокоїлися. Судячи з нашого успіху Як ми витіснили з України камінних дверцят імпортерів Європи, занепокоєння їх було не безпідставним. І тоді на нас почалася просто литися бруд з усіх форумів та інших соціальних мереж. Що ми тільки не чули на свою адресу від ботів в інтернеті, і гаражна робота, і Українське Г це дурниця і совкова робота, конкуренти нам стали практично всі магазини імпортних камінів в Україні. Майстри які прив'язані до імпорту відкатами просто відмовляли споживача від нашої продукції. Найбільший бруд лили імпортери Польських виробників це «Лехма» і «Краткі», їх якість вже тоді ми з легкістю обійшли і посунули в продажу. Тільки плітки про погану якість продукції Жарко тримає їх на ринку України, на жаль чорний піар приносив, і приносить багато шкоди тоді, і зараз. Але не дивлячись на розгорнуту брехливу компанію ми просимо наших покупців не соромитися, і писати реальні і правдиві відгуки тільки на наших сайтах і наших відео. Безліч правдивих відгуків в інтернеті дають нам підтримку в цій чорній боротьбі на виживання. Перші повітряні каміни AIR були спроектовані мною на основі мого досвіду роботи в Англії. Основна відмінність були їх горіння вогню, вже тоді я знав що найголовніше споживачеві це вид вогненних язиків в каміні. Каміни набирали популярність як топки з сильним на всю ширіну топки горінням вогню. «Жарко» був наш логотип але і реальність біля каміна. Камінні топки з водяним контуром AQUA перевершували Польських виробників потужностью і швидкістью нагріву води в системі опалення будинку, ще зовнішній вигляд топок був красивіше. Працювали Топки AQUA як автомат Калашник нерозбірливі в дровах і з потужним вогняним горінням.
   У 2014 році ми наважуємося модернізувати виробництво на більш високий сучасний рівень і перевезти завод з Києва до Львову. Паралельно ми відкриваємо представництво в Канаді і спільно з Канадськими партнерами починаємо конструювання і випробування нові моделі камінних топок Жарко. Переїзд і модернізація заводу оснащення новими сучасним обладнанням це була величезна робота яку провів новий директор заводу Логазяк Роман Юрійович і велике йому спасибі від мене особисто. У грудні 2015 року модернізований завод Жарко у Львові почав випуск Моделей Жарко AIR і AQUA нової серії осінь-2015год.
 Я паралельно з партнерами в Канаді виконали величезну роботу конструюючи і випробовуючи нові топки AIR і AQUA. Результат наших робіт ми вважаємо унікальний. Ми запатентували в Канаді нові технологія і інноваційні відкриття унікальні в світі. Ці унікальності лягли в основу конструювання камінних топок серії Осінь-2015 рік.
 Не все так гладко проходило в модернізації заводу, було бруд конкурентів але і було відверте воровство і зрада всередині компанії Жарко. Коли я з сім'єю був у Канаді і був відсутній в Україні цим скористався колишній директор Жарко Гриник Андрій. Який не дивлячись на родинні зв'язки і довіру яку йому з цього давали, організував схему крадіжки і завдав величезний збиток компанії. Багато вважатимуть навіщо я написав, виливаючи внутрішню бруд на огляд. Я вважаю що моя негативна рекомендація про колишнього працівника повинна вберегти інших від співпраці з воровітим і брехливою людиною який є Андрій Гриник. Я не стану його судити судом так як бог йому суддя, але вважаю що люди повинні знати з ким вони співпрацюють або будуть співпрацювати.
 Але не дивлячись на бруд зраду і воровство, ми випустили в січні 2016 року нову продукцію практично випередивши всіх конкурентів новаціями та якістю. Тепер ми можемо сказати камінні топки серії Осінь-2015 рік не тільки одна з кращих, але і краща. Ми на даний момент пройшли сертифікацію в Канаді що вище за вимогами ніж Європейська сертифікація. Козир конкурентів, їх камінні топки сертифіковані в Європі біт нашим сертифікатом з Канади. До відома тільки дві Європейські фірми змогли здолати вимоги сертифікації Канади. Фірма Жарко третя сертифіковане підприємство з Європи в Канаді. На даний момент ми випустили експериментальну партію камінів Жарко. і вона мала приголомшливий успіх серед покупців в Канаді. Зараз ми організовуємо постійну лінію виробництва камінних топок. Мене вражає той факт що тут не хто не лье бруд і брехню на конкурента тим більше на свого виробника, це взагалі не зрозуміло і не допустимо в Канадському бізнесі, хотілось мени від себе дать пораду Українським конкурентам импортерам импорта, треба вміти не тільки продавали Європейські топки в Україні але і конкурували по Європейським правилам в Україні а не базарними.
  Не дивлячись на труднощі ми не тільки не впали але стаємо більш сильніше, бруд конкурентів і зрада нас не зробила слабкіше, а навпаки результат нові технології і міжнародні сертифікації. Навесні 2016 роки ми провели сім виставок нашої продукції в Україні в наступному році ми плануємо вийти на міжнародні виставки в Європі та Америці. Українці в Канаді всіляко намагаються проявити свій патріотизм і підтримати Українського виробника за що ем велике подяка. Багато Українців в Україні так-же підтримують нас і довіряють свій вибір саме своему виробнику. І тільки цим ми дихаемо і живемо, Це ї для нас натхнення, і відчування  Вашої довіри. Ми будемо робити все що-б оправдати Вашу довіру. и приносити Вам радість і гордість за Українського виробника і за нашу титанічну працю.
Ірек Логазяк

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars

Люди в цьому діалозі

 • Гість - Андрій Гриник

  Повідомити

  Про керівництво прокоментував нище а от про камінні топки жарко справді не є погана продукція бо це розрізана топка Лєхма зроблена копія і все, над якою працювали справжні Польські інженери з освітою, а цінова політика дешевша , головне щоб попалась топка виготовлена людиною яка зварила хочаб п'ять шість топок, і тоді думаю проблем не буде ! Бо кадри міняються в геометричній прогресії, бо поки що зварні роботи на відміну від польських виробників у Жарко виконують не роботи, а люди!!!

 • Гість - Ірина

  Повідомити

  повторюся ще раз, топка Лехма і рядом не стоїть з продукцією Жарко. Так вони були першими виробниками і їм можна надати належне. Наша команда завжди працює над вдосконаленнями і модернізацією. І ми не боїмося міняти та вдосконалювати продукцію. Кадри на фірмі Жарко після Вашого звільнення перестали звільнятися і мінятися. Я думаю, є над чим задуматися. Всі Ваші наміри розвалити фірму, на щастя закінчилися плачевно. Бог є на світі. Вам рекомендую накінець то не думати, як нашкодити нам, а написати звіт про недостачу на фірмі, коли Ви звільнилися. Тоді Вам стане легше жити. Заодно Ви б мали подякувати Іріку Логазяку за те, що Вам показав що таке каміни, як вони монтуються і які вони є прекрасні, а також дав Вам можливість заробляти чесно. Вивести з рівноваги Іріка чи інших працівник Вам не вдасться, вже всі давно переросли це...

 • Гість - Андрій Гриник

  Повідомити

  Думаю мої коменти довго не протримаються в ефірі!!

Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top