интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

  У 1995 році я поїхав з України працювати в Європу. Перша моя робота була помічник майстра установника камінів. Робота з камінами настільки була цікава що вона визначила мою подальшу долю. Через пів року я вже став майстром, але моя освіта інженера вимагало більшого зростання, і в 1998 році я став помічником інженера на заводі камінів в Англії.
   У 2000 році в Україні я відкрив компанію «Магія вогню» і 5 річний досвід набутий в Європі не пройшов даремно. Співпраця з Європейським виробниками, впровадження нових технологія складання і монтажу камінів було основним нашим напрямком. За рік роботи в Україні ми стали одними з перших в середовищі антологічного компаній.
   Багато брендів стали впізнавані в Україні які ми завозили і один з них переносний тандир, ця піч для приготування здорової їжі не тільки став відомим, а й відкрилося кілька заводів в Україні. Це були нові робочі місця і благополуччя не тільки наше але і багатьох українців.
    Мене знали в Європі як конструктора і довіряли як особистості, в результаті ми стали представниками багатьох Європейських компаній.
 Завозити імпорт в Україну і піднімати економіку інших країн, мене не зовсім радувало, я прекрасно знав що мої сили і знання вище і я зможу не тільки організувати завод але випустити каміни не поступаються імпорту.
 5 травня 2006 року компанія Магія Вогню було реорганізовано в Товариство з обмеженою відповідальністю і весь контроль перейшов до директора нової компанії.
 Це дало мені вільно займатися виробництвом, і я разом з дружиною відкрили нову компанію яку назвали «Жарко».
 Сьогодні «Магія Вогню» співпрацює з багатьма Українськими заводами і це стало основним пріоритетом і завданням підтримки національного виробника. Я вважаю що ера імпорту закінчилася, в Україні багато талановитих людей що-б виробляти національний якісний продукт не поступається імпорту.
Автор: Ирек Логазяк
Я и Завод "Жарко"
5 Мая 2006 року я з дружиною відкрили підприємство Жарко і ми повністю занурились в мої напрацювання і ескізи. Маленький цех який ми орендували тоді, виробляв перші камінні дверки в Україні, це були перші наші кроки самостійного виробництва. Навички які я отримав працюючи в Англії інженер камінів в нагоді і зіграли велику роль в новому підході організації роботи в цеху. Кардинальне відмінності і організація дали перші паростки успіху компанії Жарко. Камінні дверки «Жарко» практично витіснило імпортерів в Україні, наприклад: Фінський виробник PYALAMPO і безліч Польських виробників. Дверцята в камін «Жарко» не тільки завоювало ринок в Україні, але так-же посунули виробників в самій Європі і Росії.
 Але мрія моя виробляти каміни, здійснилася в 2010 році, до цього часу цех виріс до маленького заводу в Києві. Перший випуск камінних топок Жарко AIR, і AQUA, був як грім серед неба. Імпортери камінних топок в Україні не на жарт занепокоїлися. Судячи з нашого успіху Як ми витіснили з України камінних дверцят імпортерів Європи, занепокоєння їх було не безпідставним. І тоді на нас почалася просто литися бруд з усіх форумів та інших соціальних мереж. Що ми тільки не чули на свою адресу від ботів в інтернеті, і гаражна робота, і Українське Г це дурниця і совкова робота, конкуренти нам стали практично всі магазини імпортних камінів в Україні. Майстри які прив'язані до імпорту відкатами просто відмовляли споживача від нашої продукції. Найбільший бруд лили імпортери Польських виробників це «Лехма» і «Краткі», їх якість вже тоді ми з легкістю обійшли і посунули в продажу. Тільки плітки про погану якість продукції Жарко тримає їх на ринку України, на жаль чорний піар приносив, і приносить багато шкоди тоді, і зараз. Але не дивлячись на розгорнуту брехливу компанію ми просимо наших покупців не соромитися, і писати реальні і правдиві відгуки тільки на наших сайтах і наших відео. Безліч правдивих відгуків в інтернеті дають нам підтримку в цій чорній боротьбі на виживання. Перші повітряні каміни AIR були спроектовані мною на основі мого досвіду роботи в Англії. Основна відмінність були їх горіння вогню, вже тоді я знав що найголовніше споживачеві це вид вогненних язиків в каміні. Каміни набирали популярність як топки з сильним на всю ширіну топки горінням вогню. «Жарко» був наш логотип але і реальність біля каміна. Камінні топки з водяним контуром AQUA перевершували Польських виробників потужностью і швидкістью нагріву води в системі опалення будинку, ще зовнішній вигляд топок був красивіше. Працювали Топки AQUA як автомат Калашник нерозбірливі в дровах і з потужним вогняним горінням.
   У 2014 році ми наважуємося модернізувати виробництво на більш високий сучасний рівень і перевезти завод з Києва до Львову. Паралельно ми відкриваємо представництво в Канаді і спільно з Канадськими партнерами починаємо конструювання і випробування нові моделі камінних топок Жарко. Переїзд і модернізація заводу оснащення новими сучасним обладнанням це була величезна робота яку провів новий директор заводу Логазяк Роман Юрійович і велике йому спасибі від мене особисто. У грудні 2015 року модернізований завод Жарко у Львові почав випуск Моделей Жарко AIR і AQUA нової серії осінь-2015год.
 Я паралельно з партнерами в Канаді виконали величезну роботу конструюючи і випробовуючи нові топки AIR і AQUA. Результат наших робіт ми вважаємо унікальний. Ми запатентували в Канаді нові технологія і інноваційні відкриття унікальні в світі. Ці унікальності лягли в основу конструювання камінних топок серії Осінь-2015 рік.
 Не все так гладко проходило в модернізації заводу, було бруд конкурентів але і було відверте воровство і зрада всередині компанії Жарко. Коли я з сім'єю був у Канаді і був відсутній в Україні цим скористався колишній директор Жарко Гриник Андрій. Який не дивлячись на родинні зв'язки і довіру яку йому з цього давали, організував схему крадіжки і завдав величезний збиток компанії. Багато вважатимуть навіщо я написав, виливаючи внутрішню бруд на огляд. Я вважаю що моя негативна рекомендація про колишнього працівника повинна вберегти інших від співпраці з воровітим і брехливою людиною який є Андрій Гриник. Я не стану його судити судом так як бог йому суддя, але вважаю що люди повинні знати з ким вони співпрацюють або будуть співпрацювати.
 Але не дивлячись на бруд зраду і воровство, ми випустили в січні 2016 року нову продукцію практично випередивши всіх конкурентів новаціями та якістю. Тепер ми можемо сказати камінні топки серії Осінь-2015 рік не тільки одна з кращих, але і краща. Ми на даний момент пройшли сертифікацію в Канаді що вище за вимогами ніж Європейська сертифікація. Козир конкурентів, їх камінні топки сертифіковані в Європі біт нашим сертифікатом з Канади. До відома тільки дві Європейські фірми змогли здолати вимоги сертифікації Канади. Фірма Жарко третя сертифіковане підприємство з Європи в Канаді. На даний момент ми випустили експериментальну партію камінів Жарко. і вона мала приголомшливий успіх серед покупців в Канаді. Зараз ми організовуємо постійну лінію виробництва камінних топок. Мене вражає той факт що тут не хто не лье бруд і брехню на конкурента тим більше на свого виробника, це взагалі не зрозуміло і не допустимо в Канадському бізнесі, хотілось мени від себе дать пораду Українським конкурентам импортерам импорта, треба вміти не тільки продавали Європейські топки в Україні але і конкурували по Європейським правилам в Україні а не базарними.
  Не дивлячись на труднощі ми не тільки не впали але стаємо більш сильніше, бруд конкурентів і зрада нас не зробила слабкіше, а навпаки результат нові технології і міжнародні сертифікації. Навесні 2016 роки ми провели сім виставок нашої продукції в Україні в наступному році ми плануємо вийти на міжнародні виставки в Європі та Америці. Українці в Канаді всіляко намагаються проявити свій патріотизм і підтримати Українського виробника за що ем велике подяка. Багато Українців в Україні так-же підтримують нас і довіряють свій вибір саме своему виробнику. І тільки цим ми дихаемо і живемо, Це ї для нас натхнення, і відчування  Вашої довіри. Ми будемо робити все що-б оправдати Вашу довіру. и приносити Вам радість і гордість за Українського виробника і за нашу титанічну працю.
Ірек Логазяк

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
 • Гість - Илья Киев

  Повідомити

  Андрій Гриник, читаючи твою писанину я думаю, що ти будеш робити коли Ирек приеде в Україну? Шкодити ф обворововати поки нема господаря фірми, тем больше коли він ще і в больниці лежав від контузіе, ну непротивно тобі самому? Я знаю Ірека з майдану, і знаю скільким хлопцям Він життя врятував витягуючі з лап беркутів, І мене також витягнув контуженного, і его тоді контузело, потім ми в Польші в лікарні лежали разом, а ти навіть тоді совісті не мав обворовував Ірека фірму, Я все знаю бо він для мене як другий батько. Ірек таких хвостунів небоеться і говорити з такими як ти він ні коли не буде. Так я з ним говорю часто і твою писанину мені показала его жінка. Вот я тобі і пишу якщо ти думаеш що нема кому ему в Україні помочь то глубоко ошибаешься. я за него гори зверну зрозумів чі ні пишако? Пишу я теж, ні як журналіст але надіюсь доходчіво.

 • Привіт Ілья. Вот ссилка статьі з Польскої газети де Вони нас провожали до дому після лікування от контузії полученних на майдане, я думаю це буде і тобі цікаво і чітачам, що ти справжній а не бот.
  http://www.pomorska.pl/artykuly-archiwalne/art/6416636,dwojka-ukraincow-ktora-leczyla-sie-w-grudziadzkim-szpitalu-wrocila-do-domu-zdjecia,id,t.html

 • Гість - Андрій Гриник

  Повідомити

  Про керівництво прокоментував нище а от про камінні топки жарко справді не є погана продукція бо це розрізана топка Лєхма зроблена копія і все, над якою працювали справжні Польські інженери з освітою, а цінова політика дешевша , головне щоб попалась топка виготовлена людиною яка зварила хочаб п'ять шість топок, і тоді думаю проблем не буде ! Бо кадри міняються в геометричній прогресії, бо поки що зварні роботи на відміну від польських виробників у Жарко виконують не роботи, а люди!!!

 • Гість - Ірина

  Повідомити

  повторюся ще раз, топка Лехма і рядом не стоїть з продукцією Жарко. Так вони були першими виробниками і їм можна надати належне. Наша команда завжди працює над вдосконаленнями і модернізацією. І ми не боїмося міняти та вдосконалювати продукцію. Кадри на фірмі Жарко після Вашого звільнення перестали звільнятися і мінятися. Я думаю, є над чим задуматися. Всі Ваші наміри розвалити фірму, на щастя закінчилися плачевно. Бог є на світі. Вам рекомендую накінець то не думати, як нашкодити нам, а написати звіт про недостачу на фірмі, коли Ви звільнилися. Тоді Вам стане легше жити. Заодно Ви б мали подякувати Іріку Логазяку за те, що Вам показав що таке каміни, як вони монтуються і які вони є прекрасні, а також дав Вам можливість заробляти чесно. Вивести з рівноваги Іріка чи інших працівник Вам не вдасться, вже всі давно переросли це...

 • Гість - Андрій Гриник

  Повідомити

  Думаю мої коменти довго не протримаються в ефірі!!

 • Гість - Андрій Гриник

  Повідомити

  Позоооор!!! Дитячий садок ( молодша група). Яка брехлива і безграмонтна стаття!!! А коментарі це витвір мистецтва !!! Хто це писав, а точно Ірік Логазяк !!! Мої співчуття, це ж скільки часу треба було потратити щоб таке придумати??! Краще Б над роботою задумувався!!

 • Гість - Илья Киев

  Повідомити

  Андрій Гриник, читаючи твою писанину я думаю, що ти будеш робити коли Ирек приеде в Україну? Шкодити ф обворововати поки нема господаря фірми, тем больше коли він ще і в больниці лежав від контузіе, ну непротивно тобі самому? Я знаю Ірека з майдану, і знаю скільким хлопцям Він життя врятував витягуючі з лап беркутів, І мене також витягнув контуженного, і его тоді контузело, потім ми в Польші в лікарні лежали разом, а ти навіть тоді совісті не мав обворовував Ірека фірму, Я все знаю бо він для мене як другий батько. Ірек таких хвостунів небоеться і говорити з такими як ти він ні коли не буде. Так я з ним говорю часто і твою писанину мені показала его жінка. Вот я тобі і пишу якщо ти думаеш що нема кому ему в Україні помочь то глубоко ошибаешься. я за него гори зверну зрозумів чі ні пишако? Пишу я теж, ні як журналіст але надіюсь доходчіво.

 • Гість - Ірина

  Повідомити

  Шановний Андрій Гриник для написання даного коментаря та публікації багато часу не було потрібно. Грамотна стаття чи ні нажаль вирішувати і судити вже не Вам. Краще писати правду і втілювати в життя свої ідеї. Вам потрібно ще рости, рости і рости для того що б можжна було б судити інакшу людину про її роботу. За весь час роботи у нас на фірмі, нажаль, Ви себе проявили не з кращої сторони і всі наші надії, що Ви виправитеся - не виправдалися. Нам потрібно ще було задуматися про Вашу сушність, коли Ви працювали на Бібльосі і використовували багато речей у своїх власних цілях, не говорячи про це власникам. Як показав досвід, люди не міняються. І якщо вони встали на слизьку дорогу брехні і крадіжок, то вони там і залишаються.
  Крім цього якщо б Ви займалися на роботі своєю роботою, а не придуманням різних схем, то Ви точно б знали, що продукція Жарко, більш ніж на голову вища від продукції Лехми. Розрізати топку і дивитися з чого вона зроблена, ну просто смішно.

 • Гість - Олег

  Повідомити

  Андрей Грынык раз проворовался то ему простили и уже второй раз он воровал хитро. .Ира просила мужа и поэтому его взяли обратно. а он в благодарность организовывал на заводе в Киеве воровство. Через него пацаны нормальные летели с работ. А он всегда чистый с воды выходил. Ну как говорится сколько веревочки не виться конец будет. Только я ему бы не простил

 • Гість - Николай мастер

  Повідомити

  Прочитал статью понравилась. Трудный путь у Жарко. Грыник звонил мне и предлагал стекло, автоматику и каминные топки ГНС по цене гораздо дешевле. Было заманчиво. Он преставился, директором. Хотя я знал и знаю, что всю фирму организовывал Игорь и он налаживал поставку продукции на Украину. Очень обидно, что родственники могут пользоваться случаем и возможностью воровать базы поставщиков и дилеров. Если он мне еще раз позвонит, то точно пошлю куда по дальше. Нельзя присваивать чужую славу. Верю, что другие дилеры фирмы Жарко поддержат меня.

Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top