интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Статті

Не варто турбуватися тим що камін в будинку працюватиме як опалювальний прилад. Ви не відчуєте ніякої різниці від використання топки моделі AQUA від стандартного повітряного каміна, тому як автоматика повністю контролює всі режими опалення будинку.

Компонент (0) Переглядів: 953
Подорожчання газу в Україні викликало хвилю пошуку альтернативного опалення в будинку. І в інтернеті з'явилося безліч печей з чудо горінням і економією дров. Багато років тому я купив таку чудо піч в будинок. Дуже довго мучився приєднавши його до системи опалення, багато часу у мене зайняло на висновок труб в цоколь, де я з цієї нагоди встановив приміщення котельні. І ось настав час топки будинку. Я дуже радів кінця моїх мук по установці печі. Затопивши піч я думав піду додому і спокійно відпочину.

Компонент (0) Переглядів: 1330
  У 1995 році я поїхав з України працювати в Європу. Перша моя робота була помічник майстра установника камінів. Робота з камінами настільки була цікава що вона визначила мою подальшу долю. Через пів року я вже став майстром, але моя освіта інженера вимагало більшого зростання, і в 1998 році я став помічником інженера на заводі камінів в Англії.
   У 2000 році в Україні я відкрив компанію «Магія вогню» і 5 річний досвід набутий в Європі не пройшов даремно. Співпраця з Європейським виробниками, впровадження нових технологія складання і монтажу камінів було основним нашим напрямком. За рік роботи в Україні ми стали одними з перших в середовищі антологічного компаній.
   Багато брендів стали впізнавані в Україні які ми завозили і один з них переносний тандир, ця піч для приготування здорової їжі не тільки став відомим, а й відкрилося кілька заводів в Україні. Це були нові робочі місця і благополуччя не тільки наше але і багатьох українців.
    Мене знали в Європі як конструктора і довіряли як особистості, в результаті ми стали представниками багатьох Європейських компаній.
 Завозити імпорт в Україну і піднімати економіку інших країн, мене не зовсім радувало, я прекрасно знав що мої сили і знання вище і я зможу не тільки організувати завод але випустити каміни не поступаються імпорту.
 5 травня 2006 року компанія Магія Вогню було реорганізовано в Товариство з обмеженою відповідальністю і весь контроль перейшов до директора нової компанії.
 Це дало мені вільно займатися виробництвом, і я разом з дружиною відкрили нову компанію яку назвали «Жарко».
 Сьогодні «Магія Вогню» співпрацює з багатьма Українськими заводами і це стало основним пріоритетом і завданням підтримки національного виробника. Я вважаю що ера імпорту закінчилася, в Україні багато талановитих людей що-б виробляти національний якісний продукт не поступається імпорту.
Автор: Ирек Логазяк
Я и Завод "Жарко"
5 Мая 2006 року я з дружиною відкрили підприємство Жарко і ми повністю занурились в мої напрацювання і ескізи. Маленький цех який ми орендували тоді, виробляв перші камінні дверки в Україні, це були перші наші кроки самостійного виробництва. Навички які я отримав працюючи в Англії інженер камінів в нагоді і зіграли велику роль в новому підході організації роботи в цеху. Кардинальне відмінності і організація дали перші паростки успіху компанії Жарко. Камінні дверки «Жарко» практично витіснило імпортерів в Україні, наприклад: Фінський виробник PYALAMPO і безліч Польських виробників. Дверцята в камін «Жарко» не тільки завоювало ринок в Україні, але так-же посунули виробників в самій Європі і Росії.
 Але мрія моя виробляти каміни, здійснилася в 2010 році, до цього часу цех виріс до маленького заводу в Києві. Перший випуск камінних топок Жарко AIR, і AQUA, був як грім серед неба. Імпортери камінних топок в Україні не на жарт занепокоїлися. Судячи з нашого успіху Як ми витіснили з України камінних дверцят імпортерів Європи, занепокоєння їх було не безпідставним. І тоді на нас почалася просто литися бруд з усіх форумів та інших соціальних мереж. Що ми тільки не чули на свою адресу від ботів в інтернеті, і гаражна робота, і Українське Г це дурниця і совкова робота, конкуренти нам стали практично всі магазини імпортних камінів в Україні. Майстри які прив'язані до імпорту відкатами просто відмовляли споживача від нашої продукції. Найбільший бруд лили імпортери Польських виробників це «Лехма» і «Краткі», їх якість вже тоді ми з легкістю обійшли і посунули в продажу. Тільки плітки про погану якість продукції Жарко тримає їх на ринку України, на жаль чорний піар приносив, і приносить багато шкоди тоді, і зараз. Але не дивлячись на розгорнуту брехливу компанію ми просимо наших покупців не соромитися, і писати реальні і правдиві відгуки тільки на наших сайтах і наших відео. Безліч правдивих відгуків в інтернеті дають нам підтримку в цій чорній боротьбі на виживання. Перші повітряні каміни AIR були спроектовані мною на основі мого досвіду роботи в Англії. Основна відмінність були їх горіння вогню, вже тоді я знав що найголовніше споживачеві це вид вогненних язиків в каміні. Каміни набирали популярність як топки з сильним на всю ширіну топки горінням вогню. «Жарко» був наш логотип але і реальність біля каміна. Камінні топки з водяним контуром AQUA перевершували Польських виробників потужностью і швидкістью нагріву води в системі опалення будинку, ще зовнішній вигляд топок був красивіше. Працювали Топки AQUA як автомат Калашник нерозбірливі в дровах і з потужним вогняним горінням.
   У 2014 році ми наважуємося модернізувати виробництво на більш високий сучасний рівень і перевезти завод з Києва до Львову. Паралельно ми відкриваємо представництво в Канаді і спільно з Канадськими партнерами починаємо конструювання і випробування нові моделі камінних топок Жарко. Переїзд і модернізація заводу оснащення новими сучасним обладнанням це була величезна робота яку провів новий директор заводу Логазяк Роман Юрійович і велике йому спасибі від мене особисто. У грудні 2015 року модернізований завод Жарко у Львові почав випуск Моделей Жарко AIR і AQUA нової серії осінь-2015год.
 Я паралельно з партнерами в Канаді виконали величезну роботу конструюючи і випробовуючи нові топки AIR і AQUA. Результат наших робіт ми вважаємо унікальний. Ми запатентували в Канаді нові технологія і інноваційні відкриття унікальні в світі. Ці унікальності лягли в основу конструювання камінних топок серії Осінь-2015 рік.
 Не все так гладко проходило в модернізації заводу, було бруд конкурентів але і було відверте воровство і зрада всередині компанії Жарко. Коли я з сім'єю був у Канаді і був відсутній в Україні цим скористався колишній директор Жарко Гриник Андрій. Який не дивлячись на родинні зв'язки і довіру яку йому з цього давали, організував схему крадіжки і завдав величезний збиток компанії. Багато вважатимуть навіщо я написав, виливаючи внутрішню бруд на огляд. Я вважаю що моя негативна рекомендація про колишнього працівника повинна вберегти інших від співпраці з воровітим і брехливою людиною який є Андрій Гриник. Я не стану його судити судом так як бог йому суддя, але вважаю що люди повинні знати з ким вони співпрацюють або будуть співпрацювати.
 Але не дивлячись на бруд зраду і воровство, ми випустили в січні 2016 року нову продукцію практично випередивши всіх конкурентів новаціями та якістю. Тепер ми можемо сказати камінні топки серії Осінь-2015 рік не тільки одна з кращих, але і краща. Ми на даний момент пройшли сертифікацію в Канаді що вище за вимогами ніж Європейська сертифікація. Козир конкурентів, їх камінні топки сертифіковані в Європі біт нашим сертифікатом з Канади. До відома тільки дві Європейські фірми змогли здолати вимоги сертифікації Канади. Фірма Жарко третя сертифіковане підприємство з Європи в Канаді. На даний момент ми випустили експериментальну партію камінів Жарко. і вона мала приголомшливий успіх серед покупців в Канаді. Зараз ми організовуємо постійну лінію виробництва камінних топок. Мене вражає той факт що тут не хто не лье бруд і брехню на конкурента тим більше на свого виробника, це взагалі не зрозуміло і не допустимо в Канадському бізнесі, хотілось мени від себе дать пораду Українським конкурентам импортерам импорта, треба вміти не тільки продавали Європейські топки в Україні але і конкурували по Європейським правилам в Україні а не базарними.
  Не дивлячись на труднощі ми не тільки не впали але стаємо більш сильніше, бруд конкурентів і зрада нас не зробила слабкіше, а навпаки результат нові технології і міжнародні сертифікації. Навесні 2016 роки ми провели сім виставок нашої продукції в Україні в наступному році ми плануємо вийти на міжнародні виставки в Європі та Америці. Українці в Канаді всіляко намагаються проявити свій патріотизм і підтримати Українського виробника за що ем велике подяка. Багато Українців в Україні так-же підтримують нас і довіряють свій вибір саме своему виробнику. І тільки цим ми дихаемо і живемо, Це ї для нас натхнення, і відчування  Вашої довіри. Ми будемо робити все що-б оправдати Вашу довіру. и приносити Вам радість і гордість за Українського виробника і за нашу титанічну працю.
Ірек Логазяк

Компонент (3) Переглядів: 1311

Recent comments

 • Гість - Андрій Гриник

  Про керівництво прокоментував нище а от про камінні топки жарко справді не є погана продукція бо це розрізана топка Лєхма зроблена копія і все, над якою працювали справжні Польські інженери з освітою, а цінова політика дешевша , головне щоб попалась топка виготовлена людиною яка зварила хоча...
  0
 • Гість - Андрій Гриник

  Думаю мої коменти довго не протримаються в ефірі!!
  0
View other comments
Нажаль на сьогодні конкуренція в Україні придбала особа брудних пліток. Причина на мій погляд полягає в Невміння гідно конкурувати молодим бізнесменам, відсутність толерантності досвіду і патріотизму. Жадоба до наживи і страх чесної конкуренції у молодих підприємців призводить їх до пошуку неточностей бо будь то незрозумілих незначних для звичайної людини формулювань, перекручуючи факти, доповнюючи яскравою брехнею і виливаючи на всіляких форумах в інтернеті або кажучи безпосередньо покупцям. Яскравий приклад тому пошук предстовитель німецької фірми (Харк) зачіпок для брехні у фірми Жарко Україна, який предстовляет реально для них сильну загрозу саме якістю товару і її відносно дешовой ціною. Багато покупців пішло від імпортованого товару до Вітчизняному виробнику Жарко і зто вже не секрет, і саме це змусило їх шукати зачіпки і складати брехня на нашу адресу. Якийсь час ми не звертали увагу на брехню, але це вже прийняло відверто нахабний обсяг брехні застовляя покупців сумніватися в якості продукції Жарко. Скажу Вам мені не приємно вплутуватися в їх брудну полеміку, але нажаль довелося.
  Отже я відповідаю на те що написали предстовитель Харк одному з покупців в Києві. Ось текст з електронного листа.
Средняя мощность топки Пегас, да и любой другой топки, по таблице Жарко СРЕДНИЙ РАСХОД:
3,8кг дров в час х 3700Ккал / 860(КВт/Ккал) х 77%КПД = 12,2КВт
Т.е. их 20КВт в таблице - это максимальная мощность.
Выделенное желтым обсудим потом для приведение в соответствие информации от Коли и тем, как нужно на самом деле устанавливать и эксплуатировать камины.
В таблице мощности Харк в инструкции указана "Nennwärmeleistung" - "номинальная мощность".
Таблица называется 
"Die für die Schornsteinbemessung nach EN 13384 erforderlichen Werte". 
По-русски - "Необходимые показатели для измерения дымохода по EN 13384". Т.е. на мощности 11КВт проверяются показатели дымохода по температуре и количеству дыма.
Соответственно здесь ни слова о максимальной или даже средней мощности!
11Квт - это проверочная мощность и ничего более.
Що тут брехня і спотворено. По-перше форма за яким вони нібито прорахували нашу потужність топки явно не відповідає опреділеніе кіловатний камінної топки. По-друге торки Жарко мають ККД вище 80% По-третє нижче цитата з інтернету, яку легко знайти і прочитати кожному в інтернеті. Особливо хочу відзначити що дані визначення за формулами визначають електрику і кількість нагрітої води але не нагрітого повітря і тим більше потужності камінної топки.
(Кілокалорій в теплотехніки
У теплотехніки кілокалорію (ккал) використовують для характеристики теплоти згорання палива. Віднесена до одиниці маси або обсягу, кілокалорія в теплотехніці буде характеризувати питому масову або питому об'ємну теплотворність для будь-яких видів або сортів палива. Як правило, в теплотехніці використовують такі розмірності для позначення питомої теплотворення палива: кілокалорія на кілограм (ккал / кг) - для масової теплотворення і кілокалорія на дециметр кубічний (ккал / дм3) - для об'ємної.
Особливо хочеться відзначити, що переклад і конвертація кілокалорій в кіловат-години тощо, можна застосовувати тільки для випадків перетворення теплової енергії в електричну і навпаки. Наприклад, при розрахунках електронагрівальних приладів або теплових електромашин.)
Ось ще один електронний лист яке було надіслано представниками Харк
Существует французский стандарт NFD 35376, по которому на каждой топке должна указываться номинальная мощность устройства. Номинальной мощностью топки камина называется то количество тепла, которое вырабатывается за 3 часа стандартного типа испытаний. Максимальной же отметки мощности каминная топка достигает по истечении 40-50 минут после того как ее растопили и превосходит номинальную мощность в 2-3 раза. Зачастую, производителями в паспорте указывается не номинальн. мощность топки, а максимальная, тем самым потребитель вводиться в заблуждение. Вот, например, у устройства номинальная мощность 12 киловатт, а указывают максимальн. мощность в 27 киловатт. Рассчитывая объем отапливаемого воздуха, следует использовать показатель номинальн. мощности топки.
Отже як насправді визначається ККД і потужність камінних топок Жарко.
Завод Жарко відштовхується від Європейських стандартів DIN 18880, DIN 18 882 DIN 18890, DIN 18891, DIN 18892 і DIN 18895th випробування потужності печі. Випробування відбуваються з вхідними параметрами. Завод-виробник рекомендує параметри і режими горіння, виходячи з призначення, надійності, довговічності і безпеки. технологічних, конструктивних та інших особливостей продукції.
Для споживачів продукції ці рекомендації в доступному вигляді наводяться в інструкції з експлуатації які знаходяться на нашому сайті.
Показник потужності у всіх виробників камінів не є універсальним визначенням властивостей камінних топок. Різні режими горіння вогню видають різну потужність, як відомо потужність це є енергія в одиницях часу.
 Дрова можуть горіти в каміні швидко або повільно, в залежності від герметичності і функціональності камінної топки. Таким чином, потужність відноситься скоріше до показників, що характеризує режими використання топки, хоча і це також спірно адже мінімальний режим може бути практично нульовим в герметичній топці в незалежності від кількості дров. Таким чином помилково опредиляют номінальну потужність в герметичних топках. Камінні топки які повністю герметичні, не визначається за французьким стандартом NF D 35 376 а опредиляется по Німецькому і вже затвердженим Європейському стандарту DIN 18880, DIN 18 882 DIN 18890, DIN 18891, DIN 18892 і DIN 18895th.
Камінні топки Жарко можуть працювати в різних режимах від максимальної до тління дров. І це є один з технологічних рішень застосованих в камінах Жарко що склало одне з ланок у досягненні високого ККД і її потужності роботи.
ККД це корисна робота обчислена як різниця між виробленою енергією і всіма втратами тепла. Втрати тепла можуть бути як хімічними, теплопровідних, і то тепло яке йде в трубу. Як розрахувати ККД? В принципі це не так і складно, наведу приклад простий нескладної формули. Припустимо теплові втрати це ТП температура на виході з камінної топки це Камва і температура на вході в камін це ТВК Примітка: наші технологи виробляли розрахунок топок Жарко по більш складних обчислень, в прикладі я привожу найпростішу формулу для розуміння процесу обчислення ККД. А так же в даному прикладі я не беру до уваги дрова.
ТП = (к) х (Камва - ТВК) до це - досить складний коефіцієнт, що залежить від вмісту летких і нелетких компонентів в відпрацьованих газах. (Зверніть увагу на те, що у формулі не вказане значення температури в печі, а лише на виході з неї.)
Заміряти температуру в приміщенні (на вході в камін) просто, виміряти температуру на виході регламентується стандартом DIN 15821 Виходить що ККД камінної топки використовується як розрахунковий критерій не стільки для характеристики зразка показника роботи, скільки як показник для порівняння робіт різних моделей камінів в рівних умовах.
Як уже я писав вище, в топках Жарко існує цілий ланцюжок технологічних ланок які є основою високого ККД і потужності. Зрозуміло з визначення що в низькому ККД температура на виході з топки повинна бути якомога менше. Ми розробили досить ефективну систему спалювання вторинних газів під назвою АІР БОХ. (Повітря подається безпосередньо в саме серце утворення вторинних газів з верху що сприяє повному її згорянню) Також у верхній частині топки над Аїр боксом знаходиться разсекатель вогню що додатково знімає температуру на виході тепла з камінної топки, а працює разсекатель як теплова гармата видаючи додаткову потужність тепла . Дим на виході з димоходу практично відсутній при роботі камінних топок Жарко.
 Потужність камінних топок Жарко визначається виходячи з реально видається теплової енергії топки, в нормальній експлуатації без посиленого горіння вогню. 1 кВт потужності дорівнює 28 м 3 або 10 м2 при висоті стелі 2 метри 80 см. Цей показник можна застосовувати для середньо утеплених будинків в Україні. Ми не стали визначати потужність з хитрими прийомами і незрозумілими термінами, так як вважаємо що споживачу потрібна чесна і зрозуміла інформація, для нормального планування і розрахунку потужності необхідного тепла в будинку.
Наші інструкції до камінним топок виконані по Німецькому стандарту і є так само як і загальна рекомендація використання, зрозуміло що наші топки можуть працювати в більш екстремальних умовах, топки Жарко мають достатній запас міцності, для постійно безперервного горіння вогню в максимальній її потужності.

Найбільш часто задається питання, у людей, бажаючих встановити камін - це:
Яку топку в камін мені краще купити?

Об'єктивно відповісти, в салонах рідко хто може, з різних причин. Це їх залежність від асортименту, від бренду, який вони імпортують в Україну. І природно, кожен буде хвалити свій асортимент. Майстри монтажники часто також монтують камінні топки від салонів, з якими вони співпрацюють. Отримуючи всілякі відкати від того, що радять купити Вам саме цей бренд, а не інший. І Ви, природно, вірячи, купуєте цю камінну топку, довірившись майстру-монтажникові. Але за части, багато хто з нас через час починають розчаровуватися, з певних причин. Перше - це ціна, яку Ви заплатили виявилася невиправдано високою. Друге - це природно - функціональність і третє - якість каміна. І так, це три основні причини з-за яких володарі «диво-камінів» розчаровуються.

Імпортери в Україні камінних топок на весь голос стверджують, що Європейські топки - це якість і гарантія, а Українські - зроблені з дешевого металу і не якісні.  Давайте розберемося, правда це чи ні?

Випробовування топок Жарко.

Як самому перевірити потужність заявлених топок з водяним контуром? Для того щоб прорахувати кіловатний топки з водяним контуром потрібно виміряти площа внутрішнього контуру в котельній камері топки, вона може бути в середньому до 1 м2, температура вогню в топці в середньому 340°С, а товщина металу від 4 до 6 мм.

Компонент (0) Переглядів: 1042

Що таке AIR BOX?

У перекладі звучить, як повітряна ящик. AIR BOX -. Це верхня подача повітря в камінній топці для горіння дров зверху вниз.

AIR BOX. Переваги такого горіння незаперечні.

- Перше, це чисте і яскраве горіння вогню.

- Друге, це максимальний час горіння дров.

- Третє, горючі гази згоряють повністю і не вилітають у трубу. Диму в топках з AIR BOX-м практично немає.

Компонент (0) Переглядів: 951

Конвекційні печі

Конвекционные печиКонвекційні печі працюють за принципом циркуляції повітря природним шляхом. Холодне повітря заходить у піч через нижні повітрозабірники і піднімається по повітряних каналах у нутрії печі, нагрівається і виходить через верхні жалюзі.

Компонент (0) Переглядів: 2247

Варильні печі

Варильні печіВарильна піч говорить ця назва, піч на якій готують саму різну їжу. У п'ятдесяті роки ці печі були популярні в СРСР на території сходу України. Піч служила не тільки як для готування страв але і опалення маленькій площі будинку. Піч підключали до стіни спеціально складеної грубо з димовими каналами.

Компонент (0) Переглядів: 1953

Російські печі

російська піч

Російська піч - це спорудження поєднує в собі величезну кількість корисних функцій. Ви можете використовувати її як коптильні, хлібопічки, варильної печі (страви приготовані в Російській печі задовольнять вимоги самого вишуканого гурмана), а також опалювальної печі або домашнього лікаря (на спеціальній теплій лежанці можна погріти спину і позбутися багатьох хвороб).

Компонент (0) Переглядів: 2179

Печі - кам'янки

Печи-каменки

 

Варильні печі призначені для приготування самої різноманітної їжі. Традиційні варильні печі, як правило, включають в себе варильну чавунну плиту і духовку, для зручності до деяких додається Водограю, для того, щоб у господині була гаряча вода під рукою.

 

Компонент (0) Переглядів: 1906

Типи печей

Теплонакопительні печі

Теплонакопительні печі по суті це Українська груба, особливість даних печей це накопичувати тепло в цегляній масі. Після розпалу такої печі час розігріву, від двох до трьох годин, грубка нагрівається, після чого піч починає прогрівати приміщення. Така піч як важка машина, яку розштовхувати по дорозі, а потім вона котиться. Час тепловіддачі таких печей до двох діб. Мінус печі тільки на початку прогріву, далі як паровоз тільки подкідай дрова у вогонь. Акумуляція тепла в таких печах неперевершений плюс і його головне достоїнство.

Компонент (0) Переглядів: 2621

Печі для лазні  

Печі для саун і лазень (на дровах) бувають 2 різних видів.

 1. Одні топляться з парної.
 2. Інші з іншого приміщення.

Для нормального горіння дров необхідний кисень. Якщо піч топиться з парної, тоді треба враховувати вентиляцію саміої парної.

 

Компонент (0) Переглядів: 3905

Печі для дачі

Не обов'язково виділяти велику площу під будівництво печі для дачі. Зараз виробники печей пропонують невеликі за габаритами печі і каміни для дачі. Для установки такої печі необхідно, як правило, до 1 метра квадратного площі,

Компонент (0) Переглядів: 2232

Печі для саун.

Печі для бані і саун можуть бути 2-х видів:

 1. На дровах
 2. Електричні.  

Для електричних саун не потрібно заготовляти дрова і чекати поки вони прогорять, дров'яні ж печі обійдуться дешевше, хоча треба буде витратити час на розпал дров у печі. У всякому разі, кожен вид каміна має як свої переваги, так і свої недоліки.

 

Компонент (0) Переглядів: 2044

Опалювальні печі

Якщо розділити виробництво печей та класифікувати їх, можна виділити типи печей за їх функціональними особливостями.

 1. Опалювальні печі, домашні каміни й камянки для бань та саун.
 2. Опалювально-варильні печі. 
 3. Печі для приготування їжі.

Компонент (0) Переглядів: 3294

Про камінні печі

Камінні печі це металеві печі, які мають велике скляне дзеркало. Камінні печі доволі економні.Обігрівають великі приміщення. Їх перевагою є те, що камінні печі, на відміну від камінних топок не вимагають додаткової обробки. Камінні печі компактні і легкі в установці. 

Топки таких печей, як правило, обкладаються жаровідпірної керамікою (шамотом), або чавуном. Така шамотна обкладка печі забезпечує більш довге збереження тепла в топці печі.

Дверцята топкової камери печі зроблені з жаростійкого скла. Приділяється велика увага до декоративного оформлення пічних дверцят. Чавунне лиття дверцят, оздоблення природним каменем або кахлів, покриття стали вогнетривкими лаками - всі ці матеріали використовуються при виготовленні камінних печей.

 

 

 

Компонент (0) Переглядів: 2419

Електричні каміни

В даний час електричні каміни користуються великою популярністю і встановлюються, як правило, в квартирах, де немає можливості поставити справжній камін.

Компонент (0) Переглядів: 5799

Класифікація камінів


камін класичний Камін класичний - це вогнище з димоходом, для обігріву будинку або нагрівання їжі. Як паливо для каміна використовують дерево, газ, вугілля.


 

Компонент (0) Переглядів: 1905

Каміни відкриті.

Каміни - бувають самі різні по стилю епохи, розміром, або місцем розташування. Камін відкритого типу, це найпростіші печі з відкритою топкою у вигляді ніші.

Каміни відкритого типу прогрівають приміщення променистої тепловою енергією. ККД становить 10-20%, решта тепло йде в трубу. Відкриті каміни в холодних зонах не можуть служити як опалювальні прилад, майстри їх будують швидше через магічного горіння вогню і як декоративна прикраса. 

Компонент (0) Переглядів: 3752

Камін на дачі

камін на дачіКамін на дачі - це затишок, тепло, гарний настрій і позбавлення від таких проблем як сирість і холод. Для того щоб опалити ваш заміський будинок, зовсім не обов'язково будувати громіздку цегляну піч.

Вона займає надто багато місця, дуже інертна в плані розігріву і ненажерлива в плані ресурсів і на жаль не завжди виправдовує себе. Альтернатива таким печей - сучасні, малогабаритні та зручні печі каміни для дачі. Вони займають мало місця, швидко розігріваються, а якщо розмістити їх на кухні - можуть використовуватися як опалювально-варильного каміна.

 

Компонент (0) Переглядів: 2081

Камін з цегли

камін з цеглиІснує думка, що каміни з цегли - лише декоративний елемент інтер'єру, який несе за собою мінімум опалювальних функцій - це не так.

Компонент (2) Переглядів: 3498

Recent comments

 • Гість - gabriella

  Доброго дня!яка ціна
  0
 • Гість - gabriella

  Доброго дня ! яка ціна такого каміна...??
  0
View other comments

Камін своїми руками

Камін своїми руками. Камін в житловому будинку несе як естетичний так і практичний характер. Він гріє кімнату, створює атмосферу спокою і додає родзинку в інтер'єр приміщення. Звичайно ж ККД каміна значно нижче, ніж у печі, але зате піч ніколи не зможе створити таку атмосферу затишку і тепла.

Компонент (0) Переглядів: 3595

Класифікація камінів по розташуванню.

Камін можна помістити біля стіни, а можна і в середині кімнати. У будь-якому варіанті, розташування каміна надає йому своє оригінальне звучання і чарівність.

Компонент (0) Переглядів: 2477

Камінні аксесуари.

Камінна решітка (грати для каміна) в  історії пройшли досить довгий шлях. У епоху Ренесанса, декорування камінної решітки приділялася велике значення. Решітка каміна утримує вилітає вугілля з топки каміна, попереджаючи виникнення пожежі.

Компонент (0) Переглядів: 2413

Барбекю для Вашого саду

У недалекому минулому слово барбекю - це просто спосіб приготування їжі, і не більше того. Сьогодні барбекю або літня піч - дуже популярне доповнення до кухні. Ссуществует велика кількість різних типів барбекю, у тому числі стаціонарних і переносних.

Компонент (0) Переглядів: 2903

Камін з повітряним обігрівом

Пристрій каміна з повітряним обігрівом приміщення.

Особливості каміна з повітроводами.

Можна багато сперечатися про ефективність водяної або повітряної системи опалення будинку. Вони безперечно обидві хороші, є свої плюси і мінуси в кожній з систем. Рекомендуємо, перш ніж дати перевагу одній із систем, ознайомитися з кожною з них.

Компонент (0) Переглядів: 8632

Сучасна камінна топка

Стінки сучасних закритих топок для камінів роблять з жаростійкого металу, здатного витримувати дуже високі температури. При цьому не змінюючи форми і структури камінної топки

Чавунна топка для каміна довго розігрівається, зберігаючи більше теплової енергії, і повільніше віддає її.

На відміну від чавунної топки, сталева топка, швидко нагрівається і так само швидко остигає. У зв'язку з цим, стінки камінної сталевий топки, викладаються зсередини керамікою з вогнетривкої кераміки (шамоту). 

Компонент (0) Переглядів: 2197

Камінні дверцята МАГ

Компанія «Магія вогню» почала виробляти дверцята для камінів з 2005 року. За п'ять років, популярність дверцят для каміна «МАГ» росте не тільки в Україні, але і в Європі і Росії. Основна відмінність дверцят це те, що вони виготовляються з кольорових металів це мідь, латунь і нержавіюча сталь є також базові дверцята, виготовлені зі сталі і покриті жаростійкої фарбою.

 

Компонент (1) Переглядів: 6633

Recent comments

 • Гість - Ігор Михайлович Дрогобич

  дверка в камін під індивідуальні розміри, це питання мене бентежило не один рік, мені приємно що я Вас зустрів (виставка у Львові), якість Вашої продукції ідеальна, мав можливість ознайомитися і з іншими виробниками, але Ваша продукція мала значний ряд переваг які зразу ...
  0
View other comments

Про копанію Магія вогню

Компанія Магія Вогню - це мережа салонів по Україні, в яких є все для камінів печей і саун. У наших салонах можна замовити індивідуальний авторський камін або піч, всі комплектуючі доставляються без посередників від виробників і за ціною виробників.

Компонент (0) Переглядів: 3959

Камінні топки  "Жарко" серії Осінь-2015 рік,

були розроблені і випробувані в Канаді, де суворий кліматичні умови вимагають максимальних стандартів якості. Запатентовані розробки компанії Жарко в Канаді лягли в основу нових моделей топки Жарко серії Осінь-2015 рік. Камін "Жарко" це якість перевірена суворим кліматом Канади. З 2015 року Жарко реорганізувалася в спільно Українсько-Канадське підприємство Жарко, і випускає продукцію в Україні та Канаді.

Всі топки Жарко йдуть в комплекті з регульованими ніжками і перехідником для підключення зовнішньої подачі повітря в топку. За бажанням можуть бути обладнані склом LUX (скло з затемненням по краю і встановлюється на всю площу дверцята каміна). А так же можуть бути з двома стеклами LUX і стандарт. У наявність різні види топок Жарко. Ми гарантуємо 7 років і сервіс в Україні.

 

Компонент (0) Переглядів: 1722

Авторські роботи

У нашому салоні також можна замовити декоративні каміни авторського виробництва. Наші авторські каміни, печі та барбекю унікальні тим, що вони є авторським проектом і виконуються з урахуванням побажань Замовника.

Компонент (0) Переглядів: 2018

Дерево, найкорисніше паливо

Перш ніж використовувати дрова для топки вашого каміна або печі, їх треба просушити, так як тільки що зрубане дерево містить до 50% вологи. Слід пам'ятати, що для спалювання придатно тільки необроблене дерево. При спалюванні дров залишковий продукт горіння дуже незначний, у порівнянні з іншими видами палива. У процесі згоряння близько 85% деревини перетворюються в летючі гази і тільки близько 15% залишаються у вигляді вугілля.

Компонент (0) Переглядів: 1785

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top