интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Печі-кам'янки для саун (Фінляндія)

Роспродаж! Знижки від 10 до 30%!

Печі-кам'янки для саун

Піч - це душа вашої сауни. Вона опалює банное простір, гріє воду для миття і, звичайно ж, виробляє цілющий пар. Компанія «Магія Вогню» пропонує вам високоякісні печі-кам'янки від провідних світових виробників - як сталеві, так і чавунні; як одноразовою, так і багаторазової топки.

Вивчаючи печі для лазні, радимо звернути увагу на наступні характеристики:

  • Економічність - піч кам'янка повинна споживати мінімум палива і при цьому виробляти максимум тепла.
  • Продуктивність - здатна виробляти оптимальну кількість сухої пари і нагрівати потрібну кількість води.
  • Безпека - бути надійно захищеною від пожежі, зручною у використанні, з мінімальним ризиком опіків або отруєння чадним газом.
  • Теплоємність-хороші печі для лазні повинні повільно нагріватися і довго остигати. Це захистить парильників від перегріву і наповнить простір м'яким, цілющим теплом.
  • Довговічність - в першу чергу, визначається якістю і товщиною металу, з якого зроблені стінки топки. Як правило, чим вони товщі, тим краще.

Якщо піч кам'янка вибрана правильно, ви це неминуче відчуєте. Ваша сауна наповниться дуже легким, сухим паром, який неможливо сплутати ні з чим.

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top