интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Камінопіч

Камінопіч . Що це таке? напевно багато хто з нас ставить собі це запитання.

камінопічкаміно-піч

Камінопіч, вже давно лідер у Європі і, особливо в північній її частині. ККД таких камінопечей досягає 90%. Насолоджуючись ввечері вогнем каміну, Вранці Ви можете підійти до нього і відчути вихідне тепло, яке накопичилося в стінках, і обігріває будинок, деякі каміна печі тримають тепло дві доби. Крім всього в цих камінах не застосовуються чавунні топки, і термін експлуатації каміна може досягати 100 років. Нехай не ображаються виробники чавунних топок, але з давніх часів для прикраси вогню застосовували цегляну одяг. Недарма кажуть, що гарне нове - це добре забуте старе.

Камінопіч це камін з димовими каналами печі, які нагрівають камінні стінки. Камінні стінки, зроблені з шамотної цегли, добре накопичують тепло, ще краще обкладена кахлями, можливі варіанти вогнетривка штукатурка, яка може бути в різних кольорах і фактурах, або камені (Туліківі). Всі ці матеріали добре накопичують тепло, і довгий час потім віддають. Камінопіч це - надійний і перевірений джерело цілющого і нешкідливого тепла у Вашому домі.

 

каминопечькаминопечь

 

Камінопіч складається з шамотної топки, камінних дверцят, попільного дверки оглядових дверець трьох шиберів і колосникових решоток. Камінопіч працює в двох режимах. У режимі камін можна відкрити дверцята і насолоджуватися вогнем без скла. На відкритий вогонь набагато приємніше дивитися, ніж на вогонь під склом, де скла покриваються кіптявою і вогню практично не видно. У режимі піч, ми закриваємо дверцята, і перемикаємо шибер (дим направляємо в димові канали) стінки нагріваються.
 
Камінопіч передбачено регулювання подачі повітря з вулиці, що додатково зберігає ваше тепло в будинку і усуває безліч незручностей, що є в звичайних камінах і печах в незалежності чавунна топка чи ні, а саме:
 

 

  1. Ефект охолодження вашого будинку, при роботі каміна або печі, вогонь спалює кисень який знаходиться у вас в будинку, і випускає його в трубу. Через щілини кватирки в будинок поступає холодне повітря, тим самим охолоджуючи Ваше приміщення.
  2. Ефект камін холодильник, коли камін або піч не працює. Ви на кухні включаєте витяжку, і через камін надходить холодне повітря з вулиці. Не дивлячись на перекриті шибера в димарі, які за правилами пожежної безпеки, не повинні бути щільними.

 

Kаміно-піч коли і хто його винайшов?

27 січня 1767 уряд Швеції створило комітет з економії енергії, і доручив архітекторові К.І. Кронстендту і генералові Ф. Вреде розробити економічну опалювальну піч. Так з'явилася конструкція п'яти трубної вертикальної печі, що має вельми високий коефіцієнт корисної дії. Конструкція печі, діючої на основі принципу Кронстендта, пізніше була вдосконалена шведським інженером виманов, що розробив принцип протитоку. Після цього в конструкції печі істотних змін не відбулося. Основною особливістю печі є надходження продуктів згорання в вертикальний підйомний канал. З підйомного каналу вони розподіляються в кілька паралельно опускних каналів. При такому розташуванні, тяга в димових каналах набуває властивості самовирівнювання. Збільшення подачі газів в одному з каналів, температура в ньому зростає, а тяга зменшується. Відповідно станеться регулювання подачі по димових каналах.

З метою збільшення акумуляції теплоти в підйомному каналі печі може викладатися насадка, що забезпечує додаткове перемішування продуктів згоряння для поліпшення умов їх догорання. Крім того, для збільшення теплоотдающей поверхні печі встановлюються з відступом від стіни.

Камінопіч з лежанкою. Це додатково тепла лежанка біля теплої печі. Принцип дії камінопечі з лежанкою схожий зі звичайною Камінопіч, тільки додатково димовий канал проведено в лежанці. Лежанка може прогріватися, а може, ні, в залежності від перемикання шибера. Тепловіддача камінопечі з лежанкою більше, але і прогрів також довше. Монтаж камінопечі з лежанкою потрібно довіряти фахівцям з досвідом, обов'язково повинен бути креслення, і не забудьте скласти договір. Договір це Ваша гарантія на якісну піч.

 

Розріз печі 5-та ходової і 3-х ходовий

камінопіч,схема

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top