интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Увага! Це опис застарілої моделі. Нові під назвою серії Жарко Осінь-2015 рік сильно відрізняються. Сторінка поки що редагується і незабаром буде нова версія опису.

Опис топок Жарко AQUA

 

Топки Жарко AQVA Топки Жарко AQUA виготовлені з жаростійкої котельні сталі товщиною 4 мм для систем відкритого типу з тиском до 1,5 Бар, і товщиною 6 мм для систем закритого типу з тиском до 2,5 Бар.
 
Пофарбовані високоякісної термостійкої фарбою  «HANSA».  Ручка шибера, дверки і регулювання подачі повітря виконані з нержавіючої сталі.  
 
Двері топки виготовлені із спеціального жаростійкого профілю, які створюють герметичність в топці, і можливість встановлення другого скла (друге скло, можливо, встановити «ROBAX ® EnergyPlus» самостійно після покупки).
 

Топки Жарко AQVA

Всі топки з водяною сорочкою Жарко AQUA обладнані шиберною заслінкою, и 
 
можливістю для зовнішньої подачі повітря в камеру згоряння топки. Потужність топок від 9 кВт до 34 кВт здатні обігріти приміщення до 340 м2, як єдине джерело тепла. За допомогою автоматики, топки Жарко AQUA можуть працювати спільно з будь-якими джерелами тепла, і збільшити обсяг обігріву приміщення. Система подачі повітря в топку передбачає обдув скла зверху і знизу, що створює повітряний бар'єр від кіптяви до скла топки. 
 
Процес горіння дров розділяється на два етапи. 
 
  • Перший етап під час розпалювання топки, повітря для горіння подається знизу дров через зольний ящик, в колосникові грати. Таким чином, дрова розпалюються ефективно і швидко.  

 

  • Другий етап (піролізний), це коли дрова горять зверху в низ, досягається - перекриттям нижньої подачі повітря в колосникові грати (попіл падає спокійно, не забиваючи повітряні канали) і відкриванням подачі повітря зверху і знизу на скло. Горіння зверху вниз забезпечує ефективне згорання дров (мінімум золи) і більш довгий горіння дров (до 10 годин). 

 

Природно при такому горінні зменшуються наполовину викиди СО, і СО2 в атмосферу.

Процес загальної подачі повітря в топку, регулюється автоматичним клапаном, пріоритет куди більше, а куди менше регулюється в ручну, тим самим дає можливість самому створювати різні вогняні ефекти.  

Споглядання вогню в каміні не просто так сидіти, а й самому виставляти різні вогненні композиції, за допомогою трьох ручок регулювання подачі повітря. 
На прохання замовника можлива установка спеціального скла в топку «ROBAX ® EnergyPlus».  Це скло з блакитним відтінком, повертає в топку каміна 35% тепла, і збільшує температуру згоряння дров. Таким чином, жар в топці піднімається, і вода нагрівається ефективніше, ніж із звичайним склом. Природно і ККД топки збільшується на 5%, що немало важливо. Скло ROBAX ® Energy Plus створює сприятливу температуру близько термокаміна, простір нагрівається рівномірно з теплим ефектом, а не гарячим. Приємне проведення часу біля каміна зі склом ROBAX ® Energy Plus гарантовано для дорослих і дітей. Також скло ROBAX ® Energy Plus збільшує безпеку всього каміна.

Камінна топка з водяним контуром, схема

Камінна топка з водяним контуром, схема вид збоку

Топки Жарко AQUA в низу топкової камери укладені шамотом, це збільшує температуру вогню на відміну від інших днищ. Стінки внутрішньої частини топки без шамоту, розробники топки Жарко AQUA, зробили для більш ефективного прогріву води у водяному контурі. Всім відомо, що вода в контурі топки, буде нагріватися набагато довше і ефективність топки падає значно, якщо буде прошарків шамоту. Рішення топки з повною футерівкою добре в звичайних топках, але не в топці з водяним контуром. 
 
Топки з водяним контуром Жарко AQUA можуть поставлятися з дверкою плазма, нержавіючою, або латунною, в сталевий рамі або ж нержавіючій. Є моделі з підйомними дверцятами гільйотина класичного стилю, і стилю хайтек. 
 
Всі топки Жарко AQUA сертифіковані в Україні і перевірені під високим тиском.
Гарантія топок Жарко AQUA, 7 років.

Камінна топка з водяним контуром, схема

Камінна топка з водяним контуром, схема вид збоку

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

ЖАРКО AQUA пиролиз, с порошковой покраской дверцы и с футеровкой "Снежинка".

Go to top