интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Електрокаміни Dimplex

електрокамін з технологією живого полум'я

Електрокаміни марки OptiFlame™ мають електрозащіщенную систему і відповідають усім вимогам і нормам безпеки

Електрокаміни беруть початок історії свого розвитку в 70-х роках 20-го століття, в Англії - країні з великою кількістю димарів, багато з яких були застарілими і більше не використовувалися для експлуатації камінів, стало модно вставляти в осередки камінів електричні топки. Власникам електрокамінів не доводилося платити величезні гроші за ремонт своїх димарів, і як з'ясувалося, електрокаміни дешевше і безпечніше на відміну від камінів, не вимагають додаткові догляду: немає ні диму, ні сажі, ні бруду. Для електрокаміна не потрібен димар, і при бажанні його можна поставити в інше місце.

Однією з останніх технологічних іновацій у сфері виробництва обігрівального обладнання став "ефект віртуального полум'я" в електрокамінах, він здається таким натуральним, що його складно відрізнити від вогню справжнього каміна. Цікаво, що для "ефекту віртуального полум'я" обігрів топки можна не включати. Потужність обігрівача електрокаміна до 2 кВт. Електричні каміни дозволяють підтримувати однакову температуру у будинку, без зайвих енерговитрат.

 

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top