интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

КАМІННІ ДВЕРКИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Камінні дверки
Дверцята для каміну під замовлення Дверцята для каміну під замовлення

Виготовляємо під замовлення, швидко і якісно. 
.

 •  Камінні дверки 
 •  Пічні дверки 

 

КАМІННІ ДВЕРЦІ ЖАРКО, МОДЕЛІ ВЕСНА-2016

Дверцята були розроблені і пройшли випробування в складних кліматичних умовах Канади. Для всіх наших постійних покупців і дилерів, це вже не просто дверцята в камін, а якість, перевірена часом.  Більше 10 років компанія «Жарко» виготовляє дверки для камінів та печей, і ми по праву вважаємося лідерами не тільки в Україні. Наші дверки знають, як в Україні, так і в Європі, в країнах СНД, в США і вже в Канада. Дверцята виготовляються під замовлення з високовуглецевої сталі, нержавіючої сталі і латуні.

Конструкція дверцят постійно вдосконалюється і моделі дверцят для камінів Весна-2016 рік — це дверцята з безліччю технологічних нововведень і унікальних рішень.

Особливістю дверцят модельного ряду Весна-2016 є вентильована і охолоджуюча рама дверцята. Незважаючи на унікально тонку раму дверцята, вона міцна надійна і охолоджувана потоком повітря. Повітря для горіння вогню в топці каміна проходить через регульовану клапанну кришку і розподіляється. Одна частина повітря рухається по рамі дверки ліворуч і праворуч у верхню частину дверки. Виходить, в топкову камеру через отвори в рамі на скло і тим самим створює повітряний бар'єр, який захищає скло від кіптяви і сажі у верхній частині камінної дверцята.  

Друга частина повітря рухається в нижню частину рами і виходить внизу дверцята, створюючи повітряний бар'єр від забруднення скла. Таку надійний захист скла від кіптяви можна зустріти тільки в камінних топках високого класу.  Крім цього повітря, проходячи усередині рами дверцята, охолоджує її від перегріву і небажаних теплових розширень. Це не єдина унікальність нашого дітища, дверцята для каміна ЖАРКО. 

Дверцята для каміну під замовлення Жарко Дверцята для каміну під замовлення Жарко

Камінні дверці, які розташовані всередині топкової камери, піддаються більш сильним тепловим навантаженням, ніж дверки, розташовані на фасаді каміна. У дверцятах із внутрішнім розташуванням використовується унікальний профіль рами з повітряною камерою. При товщина металу профілю 3 мм його теплопровідність менше, ніж у сталі товщиною 8 мм  Низька теплопровідність рами додатково захищає двері від теплових перегрівів і розширень.

Якість дверки відповідає найвищим міжнародним стандартам.
Гарантія на камінні дверцята моделі Весна-2016 рік становить 3 роки.

 

СПЕЦИФИКАЦИЯ КАМИННЫХ ДВЕРОК. МОДЕЛЬ ВЕСНА-2016

Опис моделей камінних дверцят Жарко

Компанія "Жарко" випускає дверки для відкритих камінів декількох модифікацій:

ЗОВНІШНЯ ДВЕРЦЯТА В КАМІН.  Зовнішня дверцята розміщується зовні топкової камери на лицьовій частині камінного порталу,  і виступає в сторони на 38 мм. Дані дверки можуть виготовлятися в декількох варіантах:

Тип А (стандартний) – дверцята виступають на всі чотири сторони.

дверцята зовнішні вид в порталі розріз Дверцята зовнішнішні вид на порталі

Тип Б – дверцята виступають з трьох сторін (права, ліва, верх), а нижня частина дверки розташована на рівні дна топкової камери каміна (без виступу вниз).

Дверцята зовнішнішні тип В в розрізі портала Дверцята зовнішнішні тип В в порталі Дверцята зовнішнішні тип В

Тип В – дверцята виступають тільки в праву і ліву сторону, а верхній і нижній край дверки розташовані на рівні відповідно нижнього і верхнього вікна топкової камери каміна.

Тип Г – дверцята виступають тільки внизу і вгорі, а права і ліва сторони відповідно на рівні з топковою камерою каміна.

 ВНУТРІШНІ ДВЕРЦЯТА В КАМІН. Внутрішня дверцята в камін розташовується усередині камери згоряння каміна.

Дверцята внутрішні стандарт без окантовки в порталі Розріз дверки внутрішньої стандарт на порталі каміна Вид окантовочної планки 17 мм

Дані моделі дверцят можуть виготовлятися у кількох варіантах, а саме:
- з окантовкою по всім чотирьом сторонам або по трьом або по двом або з одного боку дверцят. Окантовка – планка шириною від 17мм (за бажанням замовника). Окантовка призначена для закриття розширювального зазору.

Розріз виду двері з кріпленням анкерів

Розширювальний зазор – відстань 2-4 мм, який утворюється між дверцятами та топковою камерою. Він заповнюється по периметру дверки вогнетривким шнуром. Розширювальний зазор обов'язковий, так як дверцята при нагріванні розширюється, і без зазору вона буде руйнувати кладку  у місцях зіткнення з нею.

 
Увага!   Монтаж дверки без розширювального зазору може привести до поломки дверки, і дані дверцята автоматично виключаються від гарантійного зобов'язання виробника.

Камінні дверці ЖАРКО комплектуються анкерами (діаметр 8 мм) з гвинтами.

 

 Детальна інструкція монтажу камінної дверки.

Вставляємо дверцята в камінний отвір:
- в топковій камері каміна будівельним олівцем відзначаємо місця отворів для анкерів;
- забираємо дверцята і в зазначених місцях свердлимо отвори свердлом 10 мм і продуваємо від пилу;
-  отвори обов'язково шприцуем вогнетривким герметиком червоного кольору з вогнетривкістю до 300 градусів*;
- встановлюємо анкера і обережно витираємо зайвий герметик;
- встановлюємо дверку на її місце в котельній камері каміна;
- обережно загвинчуєм настановні гвинти, через монтажні отвори рами, анкера і залишаємо дверку до повного висихання герметика. Приблизно на добу;
- після висихання оглядаємо дверку на міцність кріплення. Якщо настановні гвинти не досить затягнуті, то підтягуємо їх, але не сильно.

 

Схема монтажу інсталяційного Анкера дверки Жарко

*Увага! Категорично не можна шприцевать отвори іншими герметиками, а саме високотемпературними чорного кольору або низькотемпературними.
Герметик до 300 градусів еластичний при висиханні,  анкер амортизується в ньому, коли дверцята нагрівається і розширюється. 

Для зручності монтажу камінної дверки ЖАРКО можливий варіант від'єднання дверки від рами. Для цього: викруткою відкручуємо по черзі верхній і нижній навіси дверки. Обов'язково притримуємо дверку від її падіння. Рекомендується проводити демонтаж дверки удвох, що дверцята не впала. Кожен навіс має два гвинти. Після відкручування гвинтів обережно знімаєте дверку, враховуючи, що дверцята зі склом і її різке падіння або удар, може призвести до розбиття скла в ній.  Операція установки дверки до рами відбувається в зворотній послідовності.

 Компанія "Жарко" виконує на замовлення складні форми дверцят в каміни. Можливі варіанти: арочні одно - і двостулкові, бічні з правим і лівим додатковим склом, а також дверцята неправильної форми (під скіс та інше). Нестандартні дверки проектуються нами індивідуально під камін замовника.

Також ми виробляємо двері з кольорових металів.

 

ЯК РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ КАМІННИХ ДВЕРЦЯТ

камінні дверці
камінні дверці

Вартість каминних дверцят під замовлення розраховується індивідуально.

ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ .

Звоніть по контактним телефонам:
Львів, тел.: (032) 245 53 81
моб.: (097) 27 22 555
моб.: (063) 60 87 557
Київ, тел.:(044) 221 75 57
моб.: (095) 421 12 10
тел.: (044) 501 24 82 
Одеса, тел.: (048) 777 03 06
моб.: (066) 882 33 84
моб.: (093) 088 30 70
моб.: (067) 353 27 47
або пишіть
Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Подивитися білше зображень можна в фотогалереї "Дверці для камінів на замовлення".

 

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ДВЕРКИ

Дверки для каміна під замовлення

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. :

 1. Розміри прорізу камінної топки.
 2. Фотографія каміна для визначення конструкції Вашої дверки.

Ми висилаємо креслення Вашої дверки і рахунок на оплату на Ваш e-mail чи факс.

Оплата по рахунку - це є Вашу згоду на вислані нами креслення. У разі не згоди, вказуєте зміни в кресленні, ми висилаємо Вам креслення з доповненнями або змінами. За згодою з чертежем - Ви оплачуєте рахунок.

Приклади креслень дверок:

 

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
 • Гість - Val

  Повідомити

  Прочитал в Ваших комментариях отзыв о производителе каминов ГНС. Я с ними так ругался за эти дверки в камин которую они мне поставили. В общем и шнур отпал и дым пропускает в общем соответствует ГемНээСу. Они скрыли с своего названия эти буквы наверное. Это мой реальный отзыв о ГНС а кто не верит может приехать ко мне под Киев ул Зарина 129. Ели сплавился от этих гаражных производителей. После пошел в копанию Магия Огня заказал дверку в камин и мне ее сделали в течении одной недели. Принимала заказ девушка При том что она была красивая еще и умная. Меня это очень поразило. Хочу выявить свою признательность компании Магия Огня и особое спасибо Ярославе.

 • Гість - Андрей

  Повідомити

  Ставлю дверки для каминов Жарко уже второй год своим заказчикам. Последнюю дверку которую Вы сделали была крепче, профиль рамы дверки стал шире в глубь и при этом видовая часть дверки не широкая. Они стали более массивные за счет глубины профиля, А конструкция более прочнее чем дверки которые были раньше. Конечно виден прогресс на лицо, но старые дверцы в камин Жарко стояли прочно и уверенно. Дверцы для камина хороши и нет нареканий. Как то раз заказчик попросил что бы я поставил в его камин дверцу со стеклом от ГНС. Не понравилась мне та дверца в камин так как шнур там уплотнительный простая само клейка и при нагревании она просто отклеивалась. Профиль громоздкий большие зазоры в общем плевался я долго от ГНС. Хотя отзыв в интернете как с листочка написаны, вранье. Жарко делает дверца в камины уже более десяти лет и опыт имеет громадный.

 • Гість - Віталій

  Повідомити

  яка ціна дверцят 40х40 з нержавіючої сталі ціна

 • Гість - Олеся

  Повідомити

  Хочу замовити камінні дверцята. Чи ви встановлюете їх в уже існуючий камін?

 • Гість - олександр

  Повідомити

  500*640h

Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top