интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Камінні дверцята МАГ

Компанія «Магія вогню» почала виробляти дверцята для камінів з 2005 року. За п'ять років, популярність дверцят для каміна «МАГ» росте не тільки в Україні, але і в Європі і Росії. Основна відмінність дверцят це те, що вони виготовляються з кольорових металів це мідь, латунь і нержавіюча сталь є також базові дверцята, виготовлені зі сталі і покриті жаростійкої фарбою.

 

 

Магия ОгняКаминные дверки МАГКаминные дверки МАГ

 

Колір дверцят може бути чорний сірий білий і сріблястий. Унікально те, що камінні дверки можна виготовити під вже існуючий камін. Дверки безпечні у використанні, легко встановлюються в камінний проріз, і можуть переносити великі температурні навантаження. В камінних дверцятах встановлюється шклокераміка фірми «ROBAX», виробництва Німеччина. Крім всіх технічних характеристик дверцята естетично привабливі, що додасть Вашому каміну новий, безперечно гарний вигляд. Магія вогню виготовляє дверки будь-яких розмірів і форм.

Каміни , з відкритою топкою виконані з вогнетривкої цегли мають ряд недоліків; перше в каміні досить швидко горять дрова, і не раціонально використовується енергія, ККД у відкритих камінів максимум 20%. Друге відкритий камін пожежі небезпечний, дрова при горінні мають властивість вистрілювати іскрами, що може спричинити пожежу в будинку. Спостерігати за вогнем у каміні без скла, без сумніву прекрасно і чарівно, але це тільки в, той час коли ми знаходимося біля каміна .

Залишити працюючий відкритий камін в той же час небезпечно, особливо коли залишаються діти одні в кімнаті, дітям не дивлячись на заборони дорослих важко втриматися від спокуси кинути дрова або просто взяти в руки цей дивовижно красивий вогонь. Звинувачувати маленьких за тягу до вогню не варто. Людство в самому його початку тяглося до вогню, і може завдяки цьому небезпечному та гарячого полум'я, існує людство. Наша відповідальність убезпечити перебування дітей у каміна.

Що дає установка дверки в камін?

Безпека горіння вогню в каміні.

Раціональне використання тепла в каміні, ККД виростає від 10-20% ККД до 60-80% ККД

Економія дров, у відкритому каміні дрова горять приблизно від 40 хвилин до 90 хвилин, в каміні з встановленою дверкой МАГ дрова горять від 240 до 420 хвилин.

Естетика каміна поліпшується.

Легке і впевнене експлуатація каміна.

Магія вогню почало виробництво камінних дверцят зі знімною ручкою. Дверки зі знімною ручкою легко знімаються, при відсутності дорослих дітям буде не просто добратися до полум'я каміна.

Дверцята практично не нагрівається. У дверцятах застосовується повітряне охолодження рами і ефект очищення скла. Термічний шов між каміном і самої дверкой ущільнений шнуром, і закритий. Внутрішні навіси не видно і набагато міцніше. Огляд вогню не зменшується. Ручка в не зони вогню і не нагрівається. Можливо, нижній і верхній обдув скла повітрям. Внутрішні дверки мають потрійний захист від перегріву. Скло в дверцятах застосовуємо тільки фірми "SCHOTT" Німеччина, сертифікат видаємо. Можливий варіант внутрішньої дверки в отворі за відбивачем і повітряною камерою, що також робить дверку довговічною і стійкою до нагрівання. Можливий варіант внутрішньої дверки в отворі за відбивачем і повітряною камерою, що також робить дверку довговічною і стійкою до нагрівання.

Герметична камінна дверцята.

Камінна дверцята повністю герметична , доступ повітря в камін перекривається, таким чином, дрова горять 8 годин у режимі тління. Новий профіль камінної дверцята легше за рахунок безлічі вигинів, і він набагато міцніше.

Котельня сталь, застосовувана в дверцятах, витримує з легкістю всі температурні перепади. Під замовлення встановлюються подвійні скла з повітряним охолодженням між стеклами. Виходить попередній прогрів повітря і вже тепле повітря подається зверху на скло, тим самим виникає повітряний бар'єр для кіптяви і сажі - ефект самоочищення скла.

Раніше, ефект самоочищення, відбувався холодним повітрям, що не дуже ефективний. Причина одна, холодне повітря потрапляючи в гарячу середу, автоматично завихрюючись і не опускався до низу, при прогрітому повітрі, він повністю опускається до низу, створюючи надійний бар'єр від кіптяви і сажі.

Прогріте повітря ефективно збагачує вогонь киснем і сприяє кращому прогорання дров. Важливо при цьому збільшення К.П.Д.

Новий профіль дверки має всі ті пані гідності що і попередня:

- Знімна ручка;

- Регулювання подачі повітря з повним перекриттям;

- Потрійний захист від нагрівання рами дверей.

На замовлення можливо обдув скла верхній ефект самоочищення скла.

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars

Люди в цьому діалозі

  • Гість - Ігор Михайлович Дрогобич

    Повідомити

    дверка в камін під індивідуальні розміри, це питання мене бентежило не один рік, мені приємно що я Вас зустрів (виставка у Львові), якість Вашої продукції ідеальна, мав можливість ознайомитися і з іншими виробниками, але Ваша продукція мала значний ряд переваг які зразу кидаються в очі ... Томі я свій вибір зробив ) Дякую.

Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top