интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Димоходи

дымоходы шидэл

Недорогі, довговічні димоходи SCHIEDEL, компанії, яка є лідером у виробництві керамічних димоходів.

димарі з нержавіючої сталі Димоходи зроблені з нержавіючої сталі, вирішують проблему накопичення конденсату і покращують тягу газоходу.

Димоходи

Щоб ваш улюблений камін прослужив вам якомога довше, підтримайте його хорошим димоходом. Димар для каміну - те ж саме, що дихання для людини: чим краще тяга, тим вища продуктивність.
Залежно від матеріалу, можна виділити 3 основних види димоходів для камінів:

  1. Емальовані. Ефективно відводять димові гази не тільки від камінів, але і від колонок, котлів, генераторів, печей. Як правило, виготовляються з високоякісної чорної сталі, покритої шаром скляною емалі. Оптимальна робоча температура - до 450 ⁰ С.
  2. Керамічні. Вважаються одними з найбільш універсальних і надійних: легко обробляються і встановлюються, стійкі до загоряння сажі та впливу високих температур. Керамічні димарі практично не деформуються і прекрасно акумулюють тепло.
  3. З нержавіючої сталі. Димарі з нержавіючої сталі можна сміливо назвати вічними. Вони дуже міцні і стійкі абсолютно до всього - до надлишкової волозі, сухості, високих температур і навіть фізичним ударам. Крім того, димарі з нержавіючої сталі займають мінімум місця і чудово вписуються в будь-яке приміщення.

Компанія «Магія Вогню» багато років співпрацює з провідними виробниками димоходів і реалізує не тільки агрегати для камінів, а й чудові димоходи для лазні. Працюючи з нами, ви можете бути абсолютно впевнені, що вам запропонують найякісніші димоходи в Києві і ваш улюблений камін або піч отримають надійну димохідну підтримку.

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top