интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

логотип компании Магия огня

«МАГИЯ ОГНЯ». Это все в камины печи и сауны, 15-летний сервис обслуживания и двухлетняя гарантия для клиентов в Украине. Отзывы о работе, предоставления услуг по монтажу каминных топок в камины мастерами компании. Мы официальный дилер завода ЖАРКО и SCHOTT ROBAX. Наше предпочтение -  украинские камины и сауны высокого качества, которые не уступают импортным аналогам. Девиз компании, лучший Национальный Украинский товар.

Український виробник Жарко розробив і впровадив технології виробництва камінних топок аналогів яких в світі немає.
У конструкціях топок Жарко впроваджені власні унікальні технології згоряння дров. Камінні топки сертефіцірованни в Канаді і Україні і відповідають світовим стандартам якості.
  Камінні топки Жарко це якість перевірена в суворому кліматі Канади. Канадський холодний клімат, плюс дорога нерухомість вимагає від сатндартов якості максимальної безпеки та ефективності. Стандарт якості в Канаді на стільки високий що тільки два европеського виробника камінних топок змогли пройти ці стандарти. У січні 2016 року фірма Жарко так-же пройшла сертифікацію стандарту в Канаді і є третьою Європейською компанією, яка змогла пройти стандарти і сертифікувати свої каміни в Канаді
 

.

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
Добавить комментарий

Каталог продукции

меню

Видео. Огонь в топке ЖАРКО

Урок1. Каминная топка ЖАРКО

Больше видео здесь.

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

 

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top