интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Камінна топка Жарко AQUA загальна будова, переваги її роботи.

Камінна топка для водяного опалення будинку Жарко AQUA має дві системи нагріву води, це водяну сорочку, яка складається з труб розташована над вогнем всередині топки, і водяний контур розташований навколо вогню у подвійних стінках топки.

Днище топкової частини укладено вогнетривкими блоками білого кольору ТМ Сніжинка, які добре акумулюють і передають тепло для підтримки горіння вогню в режимі піроліз. Для довговічності роботи топки AQUA і запобігання розширення та вигинів на зварювальних швах, застосовуються распорочные пальці які розміщені в стінках топкової частини. Крім того, всі каміни AQUA зварюються автоматами для зварювання світового лідера LINCOLN USA, і тому зварювальні шви у камінах бездоганної якості. Камін AQUA мають режим піролізу для якісного згоряння дров. Піроліз це згорання вторинних газів які не згоріли при першому згоряння дров. Зазвичай горіння піролізу, ми спостерігаємо в топці коли виходить яскраве світіння з верхньої частини камери згоряння. Піролізні гази можуть горіти в повільному і швидкому режимі, це залежить від об'єму повітря, що надходить у верхню частину топки над вогнем. У топках Жарко AQUA можна подавати повітря в низ для звичайного горіння і верх для згоряння вторинних газів. Коли відкриваються всі три клапана подачі повітря, то в топці Жарко AQUA вогонь буде горіти хаотично розкидаючи язики полум'я в різні боки, і злегка спалахуючи на її кінцях. Вогонь нагадує магію казкової гри, це горіння ми назвали «Магія вогню» і на даний момент у світі немає схожого або аналогічного горіння вогню у каміні.

Когда мы закрываем центральную ручку регулировки подачи воздуха, расположенный в нижней лицевой части топки AQUA, то воздух поступает с права и слева в верхнюю часть топки где ее аэродинамика создает воздушный барьер копоти от загрязнения стекла дверцы. Так-же воздух поступающий сверху воспламеняет вторичные газы, и огонь горит в топке ярким необычным свечением.

Коли ми закриваємо центральну ручку регулювання подачі повітря, розташований в нижній лицьовій частині топки AQUA, то повітря надходить з права і зліва в верхню частину топки де її аеродинаміка створює повітряний бар'єр кіптяви від забруднення скла дверцят. Так-же повітря надходить зверху запалює вторинні гази, і вогонь горить в топці яскравим незвичайним світлом.

Коли ми поступово прикриваємо ручки подачі повітря в топку з права і зліва вогонь поступово переміщується у верхню частину камери згоряння, переходячи в режим піролізу. Не варто закривати повністю доступ повітря в топку так як вогонь, просто стухне. Режим піролізу можливий тільки коли топка набере від вогню повну потужність, і добре прогріється.

Не варто турбуватися тим що Ваш камін в будинку буде працювати як опалювальний прилад. Ви не відчуєте жодної різниці від використання топки моделі AQUA від стандартного повітряного каміна, бо як автоматика повністю контролює всі режими опалення будинку.

Вам варто один раз затопити камін AQUA і автоматика сама переведе режим опалення будинку від каміна, а коли камін стухне автоматика також відключить камін і включить буферну ємність з уже гарячою водою яку нагрівав камін при його роботі. або будь-який інший опалювальний прилад Вашого будинку. Звичайне використання каміна AQUA вечорами відпочиваючи біля каміна, Ви будете істотно економити гроші за опалення будинку. Камін AQUA може працювати на одній закладці дров до 8 годин, а в парі з буферною ємністю понад 40 годин тепло від каміна буде гріти Ваш будинок.. Камінна топка Жарко AQUA це не котельня і вона не порівнянна ні з якими печами тривалого або піролізного горіння. Камін AQUA це комфорт і безтурботність. Печі так звані тривалого горіння, горять насправді не більше 10-12 годин, і складе Вам стільки клопоту що відпрацьовуючи кочегаром біля таких печей Ви навіть не будете раді зекономленим грошей від опалення. (Перевірено гірким досвідом. Логазяк Ірек).

Камінні топки ЖАРКО AQUA. Опис і рекомендація використання.

Камінні топки Жарко "AQUA" серії Осінь-2015 роки це нові модифіковані моделі, в основу яких закладені унікальні технологічні розробки і спільні рішення інженерів Жарко і партнерів з Канади.

Проектні роботи та випробування нових моделей Жарко ми проводили в Канаді, де сертифікаційні вимоги до стандартів якості вище ніж у Європейських країнах. Моделі топок Жарко успішно пройшли сертифікацію в Канаді і стали однією з найбільш безпечних опалювальних приладів у своїй групі аналогів.

Топкова частина камінної топки Жарко"AQUA" існує в двох видах:

  • Перший вид: СОТ (Система Відкритого Типу) корпус топки зроблений з 4 мм котельні стали і призначена для відкритих систем опалення з робочим тиском не більше 1.5 Бар.
  • Другий вид: СЗТ (Система Закритого Типу) корпус топки виконаний з 6 мм котельні стали для закритих систем опалення з робочим тиском не більше 2.5 Бар.

 

Камінні топки Жарко AQUA: потужність і розрахунок використання.

Компанія Жарко виробляє камінні топки AQUA семи видів, різних по потужності для систем СОТ і СЗТ.
(9 кВт, 11 кВт, 14 кВт, 17 кВт, 20 кВт, 25, кВт, 34 кВт.)

Топки AQUA можуть бути встановлені в будинок як єдине джерело тепла в системі опалення будинку, і можуть бути встановлені як допоміжне джерело тепла, до вже існуючої системи опалення. Як єдине джерело тепла камін AQUA може обігріти приміщенні до 350 м2 (це нормально утеплений будинок де висота стелі не більше 2.7 метра), і як допоміжний джерело тепла камін AQUA може доповнювати обігрів будинку практично будь-якої площі. Розрахунок потужності топки AQUA як основного джерела тепла відбувається за формулою 1 кВт на 10 м2 площі будинку.

Припустимо у Вас будинок 250 м2 і висота стелі не більше 2.7 метра, Вам потрібен камін AQUA на 25 кВт, брати більшої потужності топку не рекомендується, бо це не єкономічно і топка буде працювати на мінімальних навантаженнях з мінімальним горінням вогню. Наша рекомендація брати топку Вашої потужності так як всі топки Жарко AQUA мають запас потужності до 3 кВт, і навіть коли погано утеплений будинок вони справляються з обігрівом заявленої площі.

Дверцята в камін Жарко AQUA.

Ручка дверці топки AQUA

Розташована в низу дверцята де безпечна зона, вона не коли не нагрівається коли в каміні горить вогонь. Така ручка, цілком безпечна в експлуатації.

Дверцята до топці закриваються на два замки з верху і з низу, і повністю герметизує притиск дверцята до топці. Навіси на дверцятах вільно регулюється ключем коли потрібно додатково герметизувати дверку до топці, з-за того що вогнетривкий ущільнювальний шнур просів або зносився.

 

Дверка в топку AQUA може комплектуватися трьома видами вогнетривкого скла.

Перша комплектація дверки це встановлене скло LUX (вогнетривке скло з затимнением по краю, розташований на зовнішній стороні дверцят на всій її площі), назва топки AQUA буде присутній букви LUX, а така топка з водяним контуром буде називатися AQUA LUX. Примітка: Скло LUX кріпиться двома видами планками з верху і з низу скла, полірованої нержавіючої планкою або сталевої пофарбованої в чорний колір. Якщо кріпильна планка нержавіюча то в літери додається літера N Наприклад: AQUA LUX-N якщо чорні сталеві то не чого не додається.

Друга комплектація ця стандартаное скло ( прозоре вогнетривке скло, розташоване у внутрішній частині дверей). Такі камінні топки з водяним контуром йдуть просто під назвою AQUA.

Третя комплектація дверки ця два скла одне LUX, друге стандарт, розташовані аналогічно їх розташуванню яке описано вище. Назва такі двері мають LUX-W, камінні топки з таким дверками йдуть під назвою AQUA LUX-W.

 

 

Регулювання подачі повітря і система чисте скло в топці AQUA.

Камінна топка з водяним контуром Жарко AQUA має унікальну систему захист скла від кіптяви. Процес захисту скла від забруднення здійснюється двома потоками повітря, які рухаються з верху і з низу рами дверки. Напрямок та аеродинаміка повітряного потоку в топки спрямована від скла до вогню. Ручне регулювання повітряного потоку здійснюється трьома ручками клапанів які розташовані на лицьовій стороні в нижній частині топки. Ручне регулювання існує для встановлення бажаного ефект вогню, і пропорції повітря в їхніх напрямках. Середня ручка регулює кількість подавання повітря від нижній частині рами дверки в топку. Права регулює кількість подавання повітря зверху праворуч, а ліва з верху з ліва, відповідно від дверки в топку. Увага! Загальна регулювання обсягу подачі повітря здійснюється через автоматичний клапан шиберной заслінки подачі повітря в топку який ми опишемо нижче.

Підведення повітря в топку Жарко AQUA здійснюється з вулиці, таким чином процес горіння вогню повністю незалежний від кондиціонерів, або витяжних пристроїв в будинку.

Діаметр підводиться труби для транспортування повітря з вулиці є 150 мм, що забезпечує достатність повітря для якісного згоряння дров у вогні.

Примітка: ми рекомендуємо встановлювати автоматику з шиберной заслінкою 150 мм, встановлення менших діаметрів автоматичних клапанів закриття повітря, може зменшити якість горіння вогню і потужність нагріву води у водяному контурі топки AQUA.

 

Що таке відкрита система опалення СОТ?

Відкрита система як вже написано зверху це система з робочим тиском не більше 1.5 Бар. Приблизна схема простої відкритої системи опалення будинку наведена нижче.

ggghhhjjj

На цій схемі тиск в системі опалення практично відсутня, розширювальний бак №2 знаходиться вище всієї системи опалення на 1 метр. Насос № 5 хитає охолоджену воду від радіаторів в топку, там вода нагрівається і через верхній вихід в корпусі топки рухається по трубі назад в радіатори опалення будинку. Коли вода нагрівається в топці AQUA, вона природно розширюється і збільшується в об'ємі, зайва вода як показано на схемі червоними стрілками піднімається по трубі і зливається в розширювальний бак, бак наповнюється і через верхній злив зливається в каналізацію.

Коли в системі опалення вода охолоджується вона зменшується в об'ємі, тоді вода з розширювального бака надходить як показано на схемі синіми стрілками, і вливається в систему опалення. Коли вода виходить з розширювального бака в систему опалення, тоді мідний поплавок який знаходиться в середині розширювального бочка відкриває і доповнює воду в розширювальний бак. Таким чином тиск в системі опалення близька нулю. На сьогоднішній день вважається, що така система опалення будинку найбезпечніша, тиск саморегулюється і практично відсутня.

Топки каміна Жарко AQUA мають охолоджуючий контур № 3 як додаткову систему безпеки. У випадки коли вода нагрівається понад 90 градусів в контурі каміна, і потрібно швидко охолодити. Спрацьовує запобіжний клапан як в машині термостат і він відкриває циркуляцію холодної води через охолоджуючий контур камінної топки AQUA. Охолоджуючий контур відкривається і як холодильник охолоджує воду в контурі топки AQUA. Вода, яка пройшла через охолоджуючий контур зливається в каналізацію, по досягненню безпечної температури в контурі топці, охолоджуючий контур назад закривається.

На верхній частині корпусу топки AQUA знаходиться вибуховий клапан № 8. Вибуховий клапан спрацьовує коли тиск у топці піднімається вище 1.5 Бар у відкритих системах, і 2.5 Бар в закритих системах. Спрацьовуючи він відкриває вихід гарячої води на злив і прибирає зайве тиск з системи опалення.

Автоматика № 7 стежить за температурою води через датчики і включає або відключає помпу системи опалення будинку, вона так само управляє вогнем у каміні AQUA через автоматичний клапан № 9, зменшуючи або збільшуючи кількість повітря для горіння вогню в топці.

Така система опалення має свої плюси і мінуси, вона ідеальна для заміських будиночків близько 120 м2. Ця система не вимагає багато витрат на монтаж. Вода з топки надходить на пряму в радіатори біс теплообмінників. Можливо в подальшому підключення інших опалювальних приладів або буферної ємності.
Мінус в цій системі не можливо розташування радіаторів вище розширювального бака і обігрів приміщення понад 120 м2.

 

Що таке закрита система опалення СЗТ?

fffffhhhhh

Закрита система СЗТ це система з робочим тиском не більш 2.5 Бар.
 Насос № P3 качає охолоджену воду з системи опалення будинку в топку підводу води. Охолоджена вода надходить в нижню частину підводу води топки AQUA, там вона нагрівається і поступово піднімається у верхню частину топки де вода проходить через систему труб водяної сорочки і остаточно набирає температуру. В середині верхньої частини топки AQUA знаходиться датчик № Т3, він вимірює температуру води і передає інформацію в Автоматику № 4. Автоматика контролює роботу помпи №Р3 і повітряну заслінку №9 подачі повітря в камін. (Можливо підключення інших приладів опалення для їх синхронної роботи в опаленні будинку). У випадки відключення електроенергії, автоматика відключаючи закриває подачу повітря в топку. Рекомендується встановлювати резервний блок живлення автоматики і помпи наприклад: Автоматика А 200 WAC з акумулятором вона служить доповненням до автоматики і роль її полягає в контролі електроенергії в мережі. Автоматика A 200 WAC вирівнює перепади напруги а в випадки зникнення електроенергії, перемикає живлення від акумулятора перетворюючи частоту енергії в 220 Вольт. Харчування батарей вистачає до безпечного завершення роботи підводу води AQUA топки. Можливе підключення два і більше акумуляторів, в цьому випадки харчування автоматики і помпи можна продовжити на більш час. Коли відновлюється харчування електроенергії в будинку, автоматика A 200 WAC назад перемикає живлення, і заряджає акумуляторні батареї електроенергією.
 Закрита система має два захисти безпеки незалежні від електроенергії. Вибуховою клапан №8, спрацьовує коли тиск з боку підводу води збільшується понад 2.5 Бар, надлишок води зливається в каналізацію №10 поки тиск в системі нормалізується.
 Термозахист №7 спрацьовує коли температура води в контурі топки AQUA перевищує 90 градусів. Відкривається клапан холодної води охолоджуючи температура води в системі опалення.
 
Дві системи опалення в будинку СВТ і СЗТ
 
aaaaaaaaazzzzzzzz100
 
Як підключити камін AQUA до існуючої системи опалення?
Камін з водяним контуром під'єднати до існуючої системи опалення з тиском до 2.5 Бар. не складає особливих труднощів. Крім того ми рекомендуємо зробити для топки AQUA свою незалежну систему циркуляції води. Підключення до існуючої системи через пластинчастий теплообмінник №13 або через буферну ємність. В системі опалення будинку тиск може бути до 2.5 бар, коли в системі водяного контуру тиск буде близько нуля. Пластинчастий теплообмінник передає тільки тепло води, не стикаючись і різниця тиску систем не впливає на її роботу
Принцип роботи двох систем опалення.
Контроль і роботу двох водяних систем в опалення будинку, повністю здійснюється автоматика.Обв'язка системи кругообігу каміна AQUA повинна бути мідними трубами.
Камін Жарко AQUA №1 нагріває воду, а датчик Т3 вимірює температуру і передає дані на автоматику. Коли температура в контурі досягає встановленої, автоматика включає насоси Р2, Р3 і вимикає газовий котел ГК через реле №15, починають працювати два кругообігу води, тепло передається через теплообмінник в систему опалення будинку.
 Автоматика регулює температуру води в системі опалення шляхом інтенсивності роботи насосів і горіння вогню в топці AQUA. Інтенсивність вогню автоматика регулює через заслінку №9, відкриваючи або закриваючи подачу повітря в топкову камеру згоряння. Камін Жарко AQUA повністю герметичний і процес горіння керований, коли закривається заслінка №9 горіння вогню переходить в тління а коли відкривається вогонь горить інтенсивно.
 Коли вогонь у каміні погасло і температура в водяному контурі охолоджується, автоматика відключає насоси Р2, Р3 і включає газовий котел.

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • Коментарі не знайдено
Додати коментар

Последние новости поддержка отзывы

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top