интернет магазин
мы в твитере мы в facebook мы в Живом журнале

«МАГІЯ ВОГНЮ» - Це все в каміни печі і сауни. 15-річний сервіс обслуговування і двохрічна гарантія для клієнтів в Україні. Відгуки про роботу, надання послуг  і монтажу камінних топок майстрами. Ми офіційний дилер заводу Жарко і SCHOTT ROBAX. Нашою перевагою завжди є якісні каміни і сауни, які не поступаються імпортним аналогам. Девіз компанії, це якісний Національний Український продукт.

Склокераміка "ROBAXНімеччина

Огнеупорное стекло ROBAX Energy Plus самоочищаемое

(Подивитись сертифікати)

Ріжемо будь-які розміри. Телефонуйте!

Оплата: готівкові та безготівкові, висилаємо в усі міста України

Найнижчі ціни в Україні: 250 евро / м2

УВАГА!!!
Для виробників камінів та печей діють спеціальні цінові пропозиції!!!
По склу SCHOTT ROBOX.

Ціна на скло 1м2 роздріб - 250 Євро.
Оптова з різкою скла під размір - 190 Євро.

стекло огнеупорное

Cалон-майстерня "Магія вогню" пропонує скло вогнетривке жаростійкість 800 градусів Ми також професійно вирізаємо, свердлимо і встановлюємо скла.

Для оптовиків спеціальна пропозиція.
Формуємо дилерську мережу.

Жароміцні скла - це спеціальний сорт прозорої кераміки. Звичайне скло застосовується в тих місцях де температура сягає не більше 260 C, а склокераміка (камінне скло) здатна витримати температуру 800 градусів Цельсія.

Ціна вогнетривкого скла ROBAX за 1 м2: 250 евро

Ціна вогнетривкого скла ROBAX ® Energy Plus за 1 м2:  евро.
 

стекло для камина

Розраховується по формулі:

наприклад, Вам потрібно

скло 400 Х 600 мм,тоді

а = 0.6 м, b = 0.4 м

0,4*0,6= 0,24 м.кв.

0,24*250= 60 евро

Загальна ціна скла розміром

400 Х 600 мм = 60 евро

Огнеупорное стекло ROBAX Energy Plus самоочищаемое


Скло вогнетривке (самоочищувальне) виробництво Німеччина.

ROBAX ® Energy Plus (самоочищувальне) - це склокераміка з унікальним тепловим напиленням (що відбиває кіптяву від покриття). Вона доступна, як в плоскому виконанні, так і в округлій формі.

Перевага скла ROBAX ® Energy Plus:

1. Це видиме світло в каміні, який легко проходить через скло, пропускаючи частину теплового випромінювання і відображаючи назад у камеру згоряння. Це призводить до помітного збільшення температури з боку теплового напилення скла - ROBAX ® Energy Plus.

2. Завдяки інноваційній конструкції, до 35% теплового випромінювання відбивається назад в камеру згоряння каміна. У результаті енергія випромінювання, що проходить через скло в кімнату зменшується, і температура в топці каміна значно збільшується. Додаткова енергія в топці, збільшує температуру спалювання дров, що збільшує ККД топки. Це може бути використано для більш ефективного нагріву камінів з водяним контуром або як додатковий запас енергії в повітряних камінних топках.

ROBAX ® Energy Plus:

  • Це більш ефективне використання тепла енергії.
  • Знижує витрати на опалення.
  • Знижує викиди в навколишнє середовище: (вище температура в камері згоряння) це, краще згоряння палива, і низький рівень викидів СО.
  • ROBAX ® Energy Plus стійкий до високих температур. Термостійкість становить близько 650 постійно C (1202 ° F), і короткочасно до 800 градусів.
  • Ефективність покриття зберігається, тому ROBAX ® Energy Plus вселяє довіру.
  • Скло ROBAX ® Energy Plus, з однорідним голубуватим мерехтливим відтінком. Голубуватий відтінок скла, прекрасно інтегрується в будь-який будинок.
  • Покриття ROBAX ® Energy Plus при нагріванні прибирає забруднення, сажу на склі.

ROBAX ® Energy Plus робить опалення з вогнем безпечніше.
А саме: ROBAX ® Energy Plus зменшує температуру випромінювання з каміна в кімнату. Пред камінна зона, нагрівається рівномірно й приємніше. Таким чином, температура підлоги, перед каміном, залишається нижче ніж у стандартних камінів. Це означає, що меблі, може бути розміщена ближче, до видимої області каміна. Можна проводити більше часу з комфортом біля каміна.

Таким чином, ROBAX ® Energy Plus забезпечує безпеку: технологія SCHOTT підтверджена лабораторними дослідженнями.

ROBAX ® Energy Plus (самоочищувальне) ціна:  евро за м2.

Як купити, або замовити товар в Україні, якщо Ви знаходитесь не в Києві.

Зателефонуйте або напишіть нам. На сторінці "Контакти" впишіть Ваше замовлення (тип і розміри скла), електронну адресу. Після чого ми надішлемо Вам рахунок до оплати. Оплачуєте в будь-якому банку. ми пакуємо Ваше замовлення, і відправляємо нічною доставкою в Ваш найближчий обласний місто. Доставку на Ваше прізвище сплачуєте Ви (ціни недорогі). Відповідальність за доставку вантажу ми не несемо, відповідальність несуть перевізники. Більш докладно можете дізнатися за телефоном.

Дякуємо за покупку у нас.

Склокераміка або вогнетривке скло ROBAX

Скло ROBAX, більш точну назву, вогнетривке скло або склокераміка. Виробник SCHOTT Німеччина, Склокераміка ROBAX відрізняється жаростійкістю і міцністю, крім того, їй властиво надзвичайно мале термічне розширення. Скло здатне витримувати короткочасно температуру до 800 градусів секції. Склокераміка стійка до різких перепадів температури. Скло може в середині нагрітися до температури 500 градусів секції, тоді як, по краю скла, температура може бути, до 50 градусів секції вище нуля.

Саме такі характеристики склокераміки марки ROBAX зробило його таким відомим і популярним. Практично всі виробники камінних топок віддають перевагу склокераміці ROBAX. Виробництво в Німеччині, доведено до досконалості, що підтверджено багатьма нагородами та сертифікатами якості.

Вже протягом 30 років компанія ROBAX представляє передові технологи у виробництві склокераміки. Вогнетривкі скла ROBAX ® Energy Plus являють собою, скло з оксидним електропровідним покриттям. Склокераміка ROBAX ® Energy Plus, відображає 35% теплового випромінювання назад у топку, тим самим збільшуючи температуру спалювання дров. Ці вогнетривкі скла покриті оксидом, в народі прозвали саме очищується, причина в такій назві, нагар який утворюється в процесі горіння дров, на склі каміна або печі, опадає, і скло самоочищується.

Практика показує, що камінне скло ROBAX ® Energy Plus , сприяє кращому горінню дров, зменшуючи шкідливий викид в середу. Для цього оксидне покриття може бути як зсередини, так і зовні. У всякому випадки ROBAX ® Energy Plus, обігріває будинок безпечніше. Склокераміка з оксидним покриттям менше пропускає тепло, і підлогу перед ним нагрівається менше, що робить камін безпечніше.

Компанія SCHOTT випустила новий вид скла, це тоновані вогнетривкі скла. Тоновані вогнетривкі скла назвали - ROBAX «Магік». Завдяки своїм термічним і фізичним властивостям, тонована склокераміка може використовуватися так само всередині топки, як якісна обробка внутрішнього простору печі або каміна. Електричні або газові печі, або печі і каміни, що працюють на деревному вугіллі, використовують склокераміку ROBAX. Тоноване скло ROBAX «Магік» надає необмежені можливості для дизайнерів і художніх оформлювачів, внутрішнього і зовнішнього простору каміна і печей. Склокераміка ROBAX «Магік» дивовижно гармонує з палаючим вогнем в каміні або печі, все це робить його прекрасним матеріалом, в якості альтернативи традиційних матеріалів.

Вироби ROBAX «Магік» пропонуються в двох кольорах, ROBAX «Магік» Black (чорний) і ROBAX «Магік» Grey (темно сірий).

 

 

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars

Люди в цьому діалозі

Додати коментар

Каталог продукції

Menu

Видео. Огонь в топке ЖАРКО

Урок1. Каминная топка ЖАРКО

Больше видео здесь.

Последние новости поддержка отзывы

Презентация топок ЖАРКО

Презентация каминной топки ЖАРКО

Контакти у Львові:
вул. Любінська 92
моб.: (097) 27 22 555
моб.: (063) 60 87 557
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контакти в Києві:
вул. Будіндустрія,2
тел.: (044) 285 61 16
моб.: (095) 421 12 10
моб.: (096) 531 37 63
моб.: (093) 333 45 02

ВІДДІЛ ОПТОВОЇ ТОРГІВЛІ

І ДОГОВОРІВ.
тел.: +38 068 7783557
тел.: +38 063 9616784
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Жарко AIR LONG LUX в изразцовом камине

Камин "Украина" изразцовый 
с топкой AIR LONG LUX.
Роспись изразца от "Магии огня". 

Go to top